Relaxujte v pohodlí svého domova

12.10.2011 | PR článek | Rubrika - Bazény, sauny, vířivky

Dokážete si představit něco lepšího než v deštivém a sychravém počasí relaxovat v krásně vyhřáté sauně? Nyní již nemusíte nikam chodit! S infrasaunami můžete relaxovat, otužovat se či se prohřívat v pohodlí svého domova. Infrasauny se díky svému širokému využití těší stále větší oblibě nejen ve wellness centrech či sportovních klubech, ale také v domácnostech po celém světě.

Relaxujte v pohodlí svého domova
Reklama

Infrasauny
V infrasauně si odpočinete a prohřejete se, slouží ale i k otužování. A má navíc léčebné účinky. Snižuje bolest kloubů, zad či končetin, podporuje krevní oběh a posiluje imunitní systém. Určitě oceníte, i to, že pobyt v ní pomáhá odbourávat stres. Princip infrasauny spočívá v prohřívání těla pomocí přenosu tepla infrazářením. Prohřívá se tak nejen povrch těla, ale teplo proniká i do hloubky tkáně.

Výhody infrasauny

Výhodou infrasauny oproti klasickému saunování je rychlejší prohřátí těla a rychlejší nástup intenzivního pocení. Také ohřev organizmu probíhá přenosem tepelné energie infračerveným zářením a ne ohřevem od horkého vzduchu.

Další výhodou infrasaun je i nižší okolní teplota vzduchu v infrakabině a tak jsou infrasauny vhodné i pro lidi, kteří nemohou ze zdravotních důvodů využívat klasické sauny. Vždy je to však třeba nejdříve konzultovat s lékařem.

Materiál používaný na infrasauny

Standardně používané materiály pro výrobu infrasaun jsou severský smrk a topol. .

Vyšší třídu používaných materiálů představuje hemlock. Hemlock je speciální druh borovice rostoucí na západě severní Ameriky. Je to exkluzivní saunové dřevo s velmi jemnou strukturou, bez suků a pryskyřice. Je extrémně stabilní, minimálně pracuje a nekroutí se. Jeho další výhodou je imunita proti tvorbě a množení mikroorganismů.

Infrasauny Hyundai

Pokud tedy uvažujete o pořízení infrasauny můžete zvolit infrasauny značky Hyundai. Infrasauny Hyundai jsou k dostání v modelech pro 1 – 3 osoby ve standardní nebo rohové úpravě. O kvalitě těchto infrasaun svědčí také to, že kabiny jsou vyrobeny z hemlocku, tudíž zajišťují ideální saunovací podmínky.
Všechny infrasauny Hyundai jsou navíc vybaveny karbonovými topidly. Ty oproti běžněji používaným keramickým topidlům zajišťují:

- rovnoměrnější rozložení tepla v sauně (velká plocha vyzařování tepla)
- větší bezpečnost (díky velké ploše mnohem nižší povrchová teplota)
- energetickou úspornost (větší energetická účinnost)
- větší rychlost a efektivitu prohřívání organismu (vhodnější vlnová délka tepelného záření)

Infrasauny Hyundai , jsou lehce složitelné a připraveny na zapojení do zásuvky o 230 V. Vyšší modely infrasaun Hyundai jsou vybaveny rádiem s CD a MP3 přehrávačem a některé modely infrasaun mají také vnější osvětlovací rampu.

S infrasaunami Hyundai jejichž jednotlivé modely nesou jména středomořských letovisek, se budete cítit jako byste byli právě na dovolené.

Náš tip:

Vyzkoušejte infrasaunu Hyundai Lanzarote2. Tato infrasauna Vás svým luxusním provedením zaujme na první pohled a bude ideálním doplňkem do Vaší domácnosti. Je určena pro 2 osoby, má elektronické ovládání a rádio s CD a MP3 přehrávačem. V této infrasauně si můžete také užít světelnou terapii na bázi LED osvětlení.

Více informací o infrasaunách Hyundai získáte na www.hyundai-electronics.cz

Reklama
Reklama

Související články

Relaxujte v pohodlí domova – pořiďte si infrasaunu

06.11.2019 | Bazény, sauny, vířivky

V podzimním a zimním období přijde vhod schovat se občas do tepla a ve volných chvílích zrelaxovat. Pokud je venku sychravo, nezaškodí spojit… Celý článek

Jak upravovat vodu v bazénu

23.07.2019 | Bazény, sauny, vířivky

Léto je téměř synonymem pro koupání a dovádění v bazénu. K tomu, aby k takovým vodním radovánkám vůbec mohlo dojít, je však třeba o vodu v bazénu… Celý článek

Účinky infrasauny na lidské zdraví vás mile překvapí

23.07.2019 | Bazény, sauny, vířivky

Milujete saunování, ale chtěli byste vyzkoušet i něco jiného než jen klasickou finskou nebo parní saunu? A co třeba infrasaunu? Infrasauna funguje na… Celý článek

Na co si musíme dát pozor při výběru nadzemního bazénu?

04.06.2019 | Bazény, sauny, vířivky

Nadzemní bazény jsou ideální volbou pro všechny z nás, kterým stačí menší bazén k osvěžení během letních dnů. Jejich instalace je jednoduchá, navíc… Celý článek

Reklama
Reklama