Reklama

Jak se staví sen: Kuchyň a obývák pro zamilovaný pár

19.03.2010 | Redakce | Rubrika - Jak se staví sen

Štěstí se na Michala a Libuši usmálo nejen v tom, že našli jeden druhého, ale také ve výhře proměny interiéru pod taktovkou profesionální designérské dvojice. David Machač a Tomáš Marx ukážou, s jakými neotřelými nápady lze provést ve starém bytě zázrak během jediného víkendu.

Jak se staví sen: Kuchyň a obývák pro zamilovaný pár
Reklama

Libuše Pitourová a Michal Hradčovský žijí ve společné domácnosti jen krátce, ale téma rekonstrukce řeší už od samého počátku. Nejvíce ji potřebuje asi kuchyň, která už se rozpadá, a navíc nevyhovuje po funkční stránce. Také zastaralé vybavení v obýváku přímo volá po nálepce „zabaveno“ z rukou Pavla Cejnara. Co všechno si ji tentokrát vyslouží?

V bytě se před rekonstrukcí místností musí designéři poprat nejprve s technikou, protože staré elektrické jističe neutáhnout víc než jeden zapnutý spotřebič. Jak tento nedostatek okomentuje technický dozor Zdeněk Němec?

V původní kuchyni z 60. let se nachází klasický nešvar mnoha panelákových bytů, a to umakartová příčka. Na zbourání a postavení celé stěny není čas – jak si designéři poradí s takovým zádrhelem?

A zapojí se tentokrát majitelé bytu do proměny, nebo budou mít opět šťastnou ruku a odjedou si užívat na dovolenou?

Proměnu obývacího pokoje a kuchyně pro mladý zamilovaný pár si diváci mohou užít v pondělí 22. března od 21.20 na Primě!

Více informací naleznete na stránkách www.iprima.cz.

Další článek pořadu Jak se staví sen uveřejníme opět příští týden.

Nově Vám přinášíme online videa pořadu Jak se staví sen!

Reklama
Reklama

Související články

Jak se staví sen: proměna tří místností pro babičku s vnučkou

27.04.2017 | Jak se staví sen

Babička Marcela a dvanáctiletá vnučka Aneta bydlí samy v pražském paneláku. Babička je pro Anetu vším – mámou, tátou, dědou a babičkou v jednom.… Celý článek

Dětský pokoj a spousta překvapení pro velkou rodinku

14.06.2013 | Jak se staví sen

Vopelákovi jsou rozvětvená rodina a žijí pěkně postaru – tři generace pod jednou střechou. Pro své děti by si přáli pokojíček a pro dědečka Jana… Celý článek

Koupelna inspirovaná mořem

05.06.2013 | Jak se staví sen

Barbora a Honza s malým Davidem přestavují domeček. Splnil se jim velký sen, bydlet v malém domku uprostřed města. Prozatím žijí v bytě, ale potřeba… Celý článek

Reklama
Reklama