Dokonalé betonové oplocení PILEG

5.11.2012 | PR článek | Rubrika - Stavba

Chcete mít skutečně pevný plot, spolehlivě zajišťující vaše bezpečí po dlouhá léta? Toto a ještě řadu dalších výhod získáte volbou betonového oplocení PILEG. Jedná se o univerzální do detailů propracovaný stavebnicový systém s betonovými tvarovkami.

Dokonalé betonové oplocení PILEG

Bezpečný a estetický

Plot by měl být v prvé řadě odolný, zabraňující průniku na ohrazený pozemek, ale také dotvářet celkový dojem ze stavby. Volba materiálu ke stavbě plotu se tedy odvíjí i od toho, jak bude plot korespondovat s materiálem použitým na stavbu domu. Dalšími podstatnými kritérii jsou pracnost stavby plotu a jeho cena. Rozhodnete-li se pro plot s betonových tvarovek, můžete postavit plot plný, který vlastně slouží jako malé nepropustné opevnění, nebo lehčí plot s plotovými sloupky a plotovou výplní. Druhá varianta je nejen lehčí, subtilnější, ale i levnější a přitom stejně dobře chránící vaše bezpečí. Takovým je právě systém PILEG s betonovými tvarovkami.

 

Rychlá a přesná výstavba

Betonovým oplocením PILEG vytvoříte podezdívku plotu a jeho jednotlivé sloupy. Výplní plotu pak může být materiál podle vašeho rozhodnutí. Doporučujeme kovové oplocení PILEG, vytvářející ucelený vzhled, který můžete doplnit i vhodnými rozměry bran a branek sytému PILEG. Tvarovky z betonu umožňují rychlou, přesnou a jednoduchou výstavbu. Je to v podstatě stavebnice, jejíž jednotlivé prvky mají speciální do sebe zapadající zámky. Takové provedení a přesnost tvarovek velmi usnadní realizaci stavby, a to bez nutnosti spáry.

 

Přírodní povrchová úprava

Tvarovky z betonu jsou s kamínkovou povrchovou úpravou. Znamená to, že mají přírodní vzhled a vybírat si můžete s několika. Všechny tvarovky (sloupkové, průběžné oboustranné, jednostranné i krycí stříšky) jsou vyráběny v několika různých rozměrech. Systém je velmi variabilní a máte tak možnost stavět přesně podle svých představ.

 

 

 

Armovaná prahová deska

Obáváte se při stavbě pracného hloubení výkopu v celé délce plotu do nezámrzné hloubky? Tak tuto starost mít nemusíte. Bezzákladový systém výstavby jednoduchým a úsporným způsobem „vynese“ plotové zdivo. Postačí jen připravit základ pro sloupky. Základ pro další části plotu vytvoří armovaná prahová deska z vibrolisovaného betonu vyztuženého armovacím železem. Tím se vyhnete nutnosti přípravy terénu hloubením výkopu po celé délce plotu, docílíte snadno přesnosti instalace a navíc uspoříte náklady při spotřebě betonové směsi. PILEG  - betonové  oplocení je nenáročné na údržbu a má velmi dlouhou životnost. Sestavuje se jednoduše a rychle, je snadno opravitelný a esteticky velmi působivý.

   

 

Více informací a sortiment výrobků najdete na www.pileg.cz

Můžete si také okamžitě vypočítat cenu pro váš plot v konfigurátoru betonového oplocení. V konfigurátoru můžete měnit vše, co vás napadne - povrchovou úprav tvarovek, šířku brány a branky, ale také barvu fasády domu, barvu střechy nebo okapů.

Výhody betonového oplocení PILEG

  • dokonalá ochrana majetku
  • rychlá a jednoduchá montáž
  • bezzákladový systém - úspora práce i materiálu
  • snadná oprava v případě poškození
  • cenová dostupnost
  • bezúdržbovost, dlouhodobá životnost
  • variabilita systému

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Rekonstrukce ploché střechy na šikmou

Rekonstrukce ploché střechy na šikmou

12.12.2012 | časopis Panel Plus | Stavba

Nikdo nepochybuje o tom, že u každé komplexní rekonstrukce panelového domu je třeba provést zateplení obvodových stěn, vyměnit okna a rekonstruovat vý... Celý článek

Na co zapomínáme při výběru krytiny?

Na co zapomínáme při výběru krytiny?

13.11.2012 | PR článek | Stavba

Při výběru krytiny je potřeba si vedle základních požadavků na životnost, barvu, délku záruky a minimální sklon použití dát pozor také na další důleži... Celý článek

Výjimečné realizace za použití fasádních desek Cembrit Zenit

Výjimečné realizace za použití fasádních desek Cembrit Zenit

1.11.2012 | PR článek | Stavba

Atraktivní stavba vyžaduje kvalitní nápad, podpořený dobrými znalostmi architekta. Zda se ale stavba povede a bude se líbit, záleží především na fasád... Celý článek

Soutěžte o zateplení svého domu na www.spickovezatepleni.cz

Soutěžte o zateplení svého domu na www.spickovezatepleni.cz

22.10.2012 | PR článek | Stavba

Na nových webových stránkách www.spickovezatepleni.cz se můžete zúčastnit soutěže o zateplení domu v hodnotě 60 000 Kč. Stránky spustila společnost L... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii