10 důvodů, proč využít služeb stěhovací firmy při stěhování

03.06.2019 | PR článek | Rubrika - Tipy a rady

Asi se shodneme na tom, že stěhování bez nervů, stresů, shonu a námahy zní trochu jako pohádka. Nicméně jde to – jen vědět, na koho se obrátit.

10 důvodů, proč využít služeb stěhovací firmy při stěhování
Reklama

Poptávka na trhu totiž stvořila nabídku společností, které nabízí komplexní zajištění a podporu při stěhování. Jednou z nich je i firma Profigroup.

Jestli se v této nabídce moc neorientujete, nebo jste na vážkách, zda je tato služba pro vás, podívejte se na jejich deset zásadních výhod: 

           

  1. Služby stěhovací firmy využijete, ať už jde o byt, dům či firmu. Kapacity profesionálů se vždy přizpůsobí vašim potřebám a nic není překážkou.

 

  1. Nejvíc času při stěhování obvykle zabere balení a vybalování. I tuto starost můžete hodit za hlavu. Pomoc stěhovací firmy je komplexní, pomůže vám i s tímto.

 

  1. Máte-li obavy o náklady a cenu, pusťte je z hlavy. Na základě vaší poptávky dostanete přesný odhad ceny, která je konečná. Žádné skryté poplatky a příplatky.

 

  1. Opatrnost a pečlivost je základ. Pro všechny případy je ale počínání seriózních firem kryto pojištěním a vy tak můžete po dobu stěhování opravdu klidně spát.

 

  1. Potřebujete-li přece jen půjčit krabice a boxy, například na oblečení, ani toto není problém – spokojený zákazník je přeci cíl všech společností, včetně té naší.

 

  1. Veškeré vaše věci zabalíme pečlivě a pro jejich ochranu proti poškození uděláme maximum.

 

  1. Stěhování nábytku bývá oříškem a nepříjemnou komplikací. Není třeba se bát – nábytek rozložíme, přestěhujeme a zase složíme.

 

  1. A nejen to – v novém bytě vám veškeré věci rozložíme a uložíme dle vašeho přání, přijdete tak opravdu k hotovému.

 

  1. Ačkoliv působíme převážně ve středních Čechách, rádi vám pomůžeme kdekoliv, žádná vzdálenost není dost velká.

 

  1.  A to nejdůležitější nakonec…Využitím našich služeb ušetříte nejen peníze, ale také čas a zdraví. A to je to nejdůležitější.

 

 

Reklama
Reklama

Související články

Dřevěné brikety jsou vhodnou alternativou klasických paliv

15.10.2020 | Tipy a rady

Teplo je součástí domova. Bez něj si už těžko umíme svůj život představit. Uhlí nebo palivové dřevo doma či na chalupě používají v Česku statisíce… Celý článek

Jak na koupi nemovitosti

13.10.2020 | Tipy a rady

Vlastní bydlení zní jako lákavá vidina budoucnosti, kterou si přeje v dnešní době snad už každý. Pokud už vás omrzelo placení nájmu bytu nebo domu,… Celý článek

Údržba střešní krytiny na podzim je důležitá pro poklidné zimní období

07.10.2020 | Tipy a rady

Jednou z činností, kterou by měl na podzim před příchodem zimy stihnout každý majitel nemovitosti, je kontrola střešní krytiny. Toto byste měli… Celý článek

Koupit auto na leasing, úvěr, nebo za hotové?

30.09.2020 | Tipy a rady

Nákup automobilu často patří k nejdražším věcem, které za život kupujeme. A u drahých věcí buď nemáme jinou možnost a musíme je koupit na leasing,… Celý článek

Reklama
Reklama