10 důvodů, proč využít služeb stěhovací firmy při stěhování

03.06.2019 | PR článek | Rubrika - Tipy a rady

Asi se shodneme na tom, že stěhování bez nervů, stresů, shonu a námahy zní trochu jako pohádka. Nicméně jde to – jen vědět, na koho se obrátit.

10 důvodů, proč využít služeb stěhovací firmy při stěhování
Reklama

Poptávka na trhu totiž stvořila nabídku společností, které nabízí komplexní zajištění a podporu při stěhování. Jednou z nich je i firma Profigroup.

Jestli se v této nabídce moc neorientujete, nebo jste na vážkách, zda je tato služba pro vás, podívejte se na jejich deset zásadních výhod: 

           

  1. Služby stěhovací firmy využijete, ať už jde o byt, dům či firmu. Kapacity profesionálů se vždy přizpůsobí vašim potřebám a nic není překážkou.

 

  1. Nejvíc času při stěhování obvykle zabere balení a vybalování. I tuto starost můžete hodit za hlavu. Pomoc stěhovací firmy je komplexní, pomůže vám i s tímto.

 

  1. Máte-li obavy o náklady a cenu, pusťte je z hlavy. Na základě vaší poptávky dostanete přesný odhad ceny, která je konečná. Žádné skryté poplatky a příplatky.

 

  1. Opatrnost a pečlivost je základ. Pro všechny případy je ale počínání seriózních firem kryto pojištěním a vy tak můžete po dobu stěhování opravdu klidně spát.

 

  1. Potřebujete-li přece jen půjčit krabice a boxy, například na oblečení, ani toto není problém – spokojený zákazník je přeci cíl všech společností, včetně té naší.

 

  1. Veškeré vaše věci zabalíme pečlivě a pro jejich ochranu proti poškození uděláme maximum.

 

  1. Stěhování nábytku bývá oříškem a nepříjemnou komplikací. Není třeba se bát – nábytek rozložíme, přestěhujeme a zase složíme.

 

  1. A nejen to – v novém bytě vám veškeré věci rozložíme a uložíme dle vašeho přání, přijdete tak opravdu k hotovému.

 

  1. Ačkoliv působíme převážně ve středních Čechách, rádi vám pomůžeme kdekoliv, žádná vzdálenost není dost velká.

 

  1.  A to nejdůležitější nakonec…Využitím našich služeb ušetříte nejen peníze, ale také čas a zdraví. A to je to nejdůležitější.

 

 

Reklama
Reklama

Související články

Máte malý byt? K tomu, abyste se zde cítili lépe, stačí málo

15.07.2019 | Tipy a rady

Během posledních let se nachází stále více těch, kteří se stěhují do malých bytů či garsonek. Velkou roli v tom hrají samozřejmě i financi. Máte malý… Celý článek

Zásady bezpečnosti práce v noci: Víte, na co nesmíte zapomenout?

08.07.2019 | Tipy a rady

Noční práce není – zvláště přes léto – nic neobvyklého. Zejména silničáři využívají sníženou frekvenci aut a nižší teploty k tomu, aby odvedli svou… Celý článek

Jdete natírat plot? Jděte na to s důslednou ochranou svého těla

08.07.2019 | Tipy a rady

Každá věc potřebuje čas od času trochu laskavé péče. K těmto věcem patří například i plot, který ohraničuje vaši zahradu, dům či pergolu. Je barva na… Celý článek

Chyby, které děláme při sprchování

08.07.2019 | Tipy a rady

Sprchování je něčím, bez čeho by náš život nemohl existovat. A nezáleží na tom, zda se sprchujeme ráno nebo večer. Správně provedená sprcha dokáže… Celý článek

Reklama
Reklama