10 důvodů, proč využít služeb stěhovací firmy při stěhování

03.06.2019 | PR článek | Rubrika - Tipy a rady

Asi se shodneme na tom, že stěhování bez nervů, stresů, shonu a námahy zní trochu jako pohádka. Nicméně jde to – jen vědět, na koho se obrátit.

10 důvodů, proč využít služeb stěhovací firmy při stěhování
Reklama

Poptávka na trhu totiž stvořila nabídku společností, které nabízí komplexní zajištění a podporu při stěhování. Jednou z nich je i firma Profigroup.

Jestli se v této nabídce moc neorientujete, nebo jste na vážkách, zda je tato služba pro vás, podívejte se na jejich deset zásadních výhod: 

           

  1. Služby stěhovací firmy využijete, ať už jde o byt, dům či firmu. Kapacity profesionálů se vždy přizpůsobí vašim potřebám a nic není překážkou.

 

  1. Nejvíc času při stěhování obvykle zabere balení a vybalování. I tuto starost můžete hodit za hlavu. Pomoc stěhovací firmy je komplexní, pomůže vám i s tímto.

 

  1. Máte-li obavy o náklady a cenu, pusťte je z hlavy. Na základě vaší poptávky dostanete přesný odhad ceny, která je konečná. Žádné skryté poplatky a příplatky.

 

  1. Opatrnost a pečlivost je základ. Pro všechny případy je ale počínání seriózních firem kryto pojištěním a vy tak můžete po dobu stěhování opravdu klidně spát.

 

  1. Potřebujete-li přece jen půjčit krabice a boxy, například na oblečení, ani toto není problém – spokojený zákazník je přeci cíl všech společností, včetně té naší.

 

  1. Veškeré vaše věci zabalíme pečlivě a pro jejich ochranu proti poškození uděláme maximum.

 

  1. Stěhování nábytku bývá oříškem a nepříjemnou komplikací. Není třeba se bát – nábytek rozložíme, přestěhujeme a zase složíme.

 

  1. A nejen to – v novém bytě vám veškeré věci rozložíme a uložíme dle vašeho přání, přijdete tak opravdu k hotovému.

 

  1. Ačkoliv působíme převážně ve středních Čechách, rádi vám pomůžeme kdekoliv, žádná vzdálenost není dost velká.

 

  1.  A to nejdůležitější nakonec…Využitím našich služeb ušetříte nejen peníze, ale také čas a zdraví. A to je to nejdůležitější.

 

 

Reklama
Reklama

Související články

Co dokáže sůl v domácnosti?

27.07.2020 | Tipy a rady

Ačkoliv je velké množství soli v naší potravě nežádoucí, jsou i situace, kdy se může sůl stát naším cenným pomocníkem. A to například i při úklidu… Celý článek

Škodí 5G síť? Nebo je to výmysl dezinformačních webů?

29.06.2020 | Tipy a rady

V souvislosti s koronavirovou pandemií jsme se ve světě setkali i s tím, že lidé ve strachu o své zdraví zapalovali a ničili vysílače 5G sítě. Celý článek

Jak si udělat doma perfektní pánský salónek

15.06.2020 | Tipy a rady

Pánský salónek, „man cave“ nebo zašívárna, útočiště, studovna, náhradní ložnice, předělaná garáž, podkroví kůlna nebo suterén…téhle části domu se… Celý článek

Koberce jako jeden z nejlepších dekorativních prvků interiéru

05.06.2020 | Tipy a rady

Koukáte na vzhled vašeho interiéru a pořád vám v něm něco schází? Něco, co by ho dovedlo k dokonalosti? Někdy stačí opravdu jen vyladit detaily a… Celý článek

Reklama
Reklama