10 důvodů, proč využít služeb stěhovací firmy při stěhování

03.06.2019 | PR článek | Rubrika - Tipy a rady

Asi se shodneme na tom, že stěhování bez nervů, stresů, shonu a námahy zní trochu jako pohádka. Nicméně jde to – jen vědět, na koho se obrátit.

10 důvodů, proč využít služeb stěhovací firmy při stěhování
Reklama

Poptávka na trhu totiž stvořila nabídku společností, které nabízí komplexní zajištění a podporu při stěhování. Jednou z nich je i firma Profigroup.

Jestli se v této nabídce moc neorientujete, nebo jste na vážkách, zda je tato služba pro vás, podívejte se na jejich deset zásadních výhod: 

           

  1. Služby stěhovací firmy využijete, ať už jde o byt, dům či firmu. Kapacity profesionálů se vždy přizpůsobí vašim potřebám a nic není překážkou.

 

  1. Nejvíc času při stěhování obvykle zabere balení a vybalování. I tuto starost můžete hodit za hlavu. Pomoc stěhovací firmy je komplexní, pomůže vám i s tímto.

 

  1. Máte-li obavy o náklady a cenu, pusťte je z hlavy. Na základě vaší poptávky dostanete přesný odhad ceny, která je konečná. Žádné skryté poplatky a příplatky.

 

  1. Opatrnost a pečlivost je základ. Pro všechny případy je ale počínání seriózních firem kryto pojištěním a vy tak můžete po dobu stěhování opravdu klidně spát.

 

  1. Potřebujete-li přece jen půjčit krabice a boxy, například na oblečení, ani toto není problém – spokojený zákazník je přeci cíl všech společností, včetně té naší.

 

  1. Veškeré vaše věci zabalíme pečlivě a pro jejich ochranu proti poškození uděláme maximum.

 

  1. Stěhování nábytku bývá oříškem a nepříjemnou komplikací. Není třeba se bát – nábytek rozložíme, přestěhujeme a zase složíme.

 

  1. A nejen to – v novém bytě vám veškeré věci rozložíme a uložíme dle vašeho přání, přijdete tak opravdu k hotovému.

 

  1. Ačkoliv působíme převážně ve středních Čechách, rádi vám pomůžeme kdekoliv, žádná vzdálenost není dost velká.

 

  1.  A to nejdůležitější nakonec…Využitím našich služeb ušetříte nejen peníze, ale také čas a zdraví. A to je to nejdůležitější.

 

 

Reklama
Reklama

Související články

Co by měl splňovat kvalitní nábytek?

12.09.2019 | Tipy a rady

Každý z nás potřebuje alespoň tu a tam nový nábytek. Ať už se stěhujeme do nového domu, dosloužila nám letitá postel, vyrostlo dítko a chceme nově… Celý článek

Je rozumné prodávat byt na vlastní pěst?

11.09.2019 | Tipy a rady

Málokomu se zadaří bydlet po celý život v jednom domě nebo bytě. Většina z nás pár nemovitostí za život vystřídá, ať už v rámci jedné obce či města,… Celý článek

Kam se vším? Do skladového kontejneru!

15.08.2019 | Tipy a rady

Sháníte přístřešek na auto, dřevo, zahradní nábytek a kola? Pořiďte si multifunkční skladovací plechový kontejner. Pojme totiž vše, co potřebujete… Celý článek

Péči o dřevěný nábytek zvládnete hravě i sami

12.08.2019 | Tipy a rady

Voňavý, hezký a pevný. Přesně takový je nábytek z masivu, který je mezi lidmi stále oblíbenější. Ačkoliv si za něj připlatíme, máme jistotu, že půjde… Celý článek

Reklama
Reklama