Nezařazené

Zajímá vás, jak vám moderní zahradní technologie usnadní práci?

Proč jsou zahradní moderní pomocníci tak populární? Protože nabízejí každému zahrádkáři výhodu, kterou potřebuje. Někdo ocení, že jde práce rychleji od ruky. Jiný zase, že jde zahradničení pěkně od ruky, tedy a některé, třeba ty náročnější, úkony může pomůcka udělat za vás. Někdo ocení volnost pohybu bez kabelů a nepříjemných hlučných zvuků či pachů. Takže důvodů, proč si moderního pomocníka na zahradu pořídit je požehnaně. Dnes pro vás máme tip na aku postřikovač, který vážně nebudete chtít dát z ruky od jara až do podzimu a možná mu naleznete využití i v zimě.

Ať už máte rostliny, které vyžadují jemné zavlažování rosením či postřikování, hnojení nebo potřebujete vyhubit plevel na chodníčcích a terasách, bateriový tlakový postřikovač Kärcher PSU 4-18 zastane všechny tyto úkoly. Baterie není dodávána s postřikovačem, ale můžete využít jakoukoli 18 V baterii z Kärcher platformy. Díky bateriovému pohonu není třeba pumpovat. Postřikovač můžete použít s vodou, herbicidy či insekticidy a rozprašovat i ve větší vzdálenosti nebo výšce díky teleskopické násadě.

Navíc si díky nastavitelné trysce můžete regulovat přepínání mezi jemnou mlhou a postřikováním a v průhledné čtyřlitrové nádobě průběžně kontrolovat stav kapaliny. Kärcher myslí vždy prakticky, proto je postřikovač vybaven širokým ramenním popruhem, abyste měli vždy jednu ruku volnou. Pro ještě větší komfort při práci má ovládací tlačítko i zámek. Výdrž 18 V (2,5 Ah) baterie je až 400 min., takže jediné, co vás zastaví v práci je příliš malá zahrada nebo čas na doplnění nádrže.

www.karcher.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *