Barva do dětského pokoje

Úvodní stránka Fóra Obývací stěny Barva do dětského pokoje

  • Toto téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
  • Autor
    Příspěvky
  • #44327
    admin
    Správce

    Dokážete mi prosím někdo poradit, jakou barvu bych měla zvolit do dětského pokoje?

    #19338
    admin
    Správce
    #44328
    admin
    Správce

    Já zainvestovala do celého domu do barev, které v místnostech čistí vzduch, chci pro svoji rodinu to nejlepší, a tyto barvy jsou myslím pro to nejvhodnější.

    #44329
    admin
    Správce

    Také chci pro svoji rodinu to nejlepší, kde bych ty barvy mohla prosím sehnat?

    #44330
    admin
    Správce

    Podívejte se na stránky Holandského výrobce barev, prodávají právě barvy, které čistí vzduch svk-barvy.cz, hlavně je barva i otěruvzdorná.

    #44331
    admin
    Správce

    Uvažuju nad nějakou lepící dekorací na stěnu, chtěla bych něco většího, máte někdo v pokojíku? Kde jste vybrali?

    #44332
    admin
    Správce

    To by se mi taky líbilo abysme nemuseli na zeď něco malovat, taková samolepící dekorace by určitě vypadala líp…

    #44333
    admin
    Správce

    Taky jsme právě takhle uvažovali

    #44334
    admin
    Správce

    Mrkněte na https://www.vavex.cz/ je to česká firma, takže všechno maj fakt kvalitní. My od nich máme moc hezkou tapetu a takovej správňáckej samolepící obrázek na zeď

    #44335
    admin
    Správce

    Moc díky za tip, zrovna se mi tam jedna moc líbí tak to zkusím

    #44336
    admin
    Správce

    Není vůbec zač, hlavně ať vyberete

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.