BAUMAX jsou PODVODNÍCI!

Úvodní stránka Fóra Bazény, sauny, vířivky BAUMAX jsou PODVODNÍCI!

  • Toto téma obsahuje celkem 70 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 71)
  • Autor
    Příspěvky
  • #21478
    admin
    Správce

    Chci varovat všechny zákazníky BAUMAXU, aby si dávali pozor při nákupech v této společnosti. Letos v létě jsem nakoupil sprchový kout v této společnosti. Jenže oni je maj jen vystavené a do vozíku vám dají krabici. Doma po otevření krabice, měl sprchový kout vysypané skla. Tato reklamace nebyla uznána. Proto buď se vyhněte této společnosti nebo si vždy nechte krabice otevřít a vše pečlivě zkontrolujte i za cenu horších podmínek(po rozbalení) pro přepravu koupeného zboží. Já mám svědomí čisté, ale to je mi houby platné.

    #17137
    admin
    Správce
    #21479
    admin
    Správce

    Dobrý den,
    tak já mám naprosto stejnou zkušenost. Dnes mi volali, že má reklamace nebyla uznána. Jak to u Vás dopadlo? A ve kterém městě jste kout kupoval? Úplně se děsím pondělí, až to budu s nimi osobně řešit.
    Děkuji za odpověď, Klára

    #21480
    admin
    Správce

    Já mám podobnou zkušenost, ale sklo se mi rozsypalo jen jedno, původně bylo vcelku, ale po vytažení a mírného naklonění, se rozsypalo… dnes jsme to podali jako reklamaci a milý pán nám napsal, že se to stalo v prodejně. takže uvidíme…

    #21481
    admin
    Správce

    Nemám zkušenost se skly ale s Baumaxem ano. Kupoval jsem v Českých Budějovicích wc mísu a k tomu sedátko, prodavač mi ochotně sedátko vybral. Když jsem dojel na chatu a instaloval mísu zjistil sem že sedátko na mísu nepasuje tak sem ho jel reklamovat. Sedátko mi vyměnily a do pytlíčku přibalily montážní materiál. Přijel sem znovu na chatu a zjistil že montážní materiál není kompletní. Jedu to znovu reklamovat. Už sem najel 80km a další 40km ještě kvůli Baumaxu najedu a to nepočítám ztrátu času.

    #21482
    admin
    Správce

    Doma v letáku cena přímočaré pily 2250 Kč. V Baumaxu v ČB 2750 Kč. Prý jsou ty ceny jen informativní. Zabité odpoledne, zkažená nálada. Nevěřte jim! :X

    #21483
    admin
    Správce

    V pátek jsem si v Baumaxu v Karlových Varech koupil horkovzdušný ventilátor. V sobotu jsem jej strčil do zásuvky a ani se nuhnul. V neděli jsem jej reklamoval. Když jsem chtěl jiný kus nebo peníze, pani vedoucí se mi vysmála, že takhle se reklamace vyřizovaly před desti lety. Takže budu čekat 30 dní na posudek servisu.
    Never more Baumax.

    #21484
    admin
    Správce

    Aha………………pravda se nenosí- no nic.

    #21485
    admin
    Správce

    Mám přesně tu stejnou zkušenost a vrcholem drzosti je, když Vám začnou na prodejne s úsměvem na tváři předhazovat, že se máte klidně obrátit na znalce. BAUMAX UŽ NIKDY VÍC!!!!

    #21486
    admin
    Správce

    dneska „super“ návštěva baumaxu v Chomutově. Po výběru zboží, vystátí dost dlouhé fronty (otevřít další pokladnu není potřeba když je tam cca 30 lidí)a pokusu o zaplacení, pokladní dvakrát vyjela fakturu na jiné zboží. Po třetí jsme zaplatili a bohužel k našemu zjištění zase jiné zboží. Tedy storno, na informace, zjištění že zboží nemají zavedené a my jsme vlastně uplní b**ci když si bereme z regálu. Nejhorší je že se ani neomluví, ale dělaje z nás b**ce. Na pokladně po dobu mého čekání na ženu proběhl podobný scénář několikrát, lidem neseděla cenovka a nebo zboží a tp. chování personálu otřes. Děkuji tomuto obchodu za poznání a opět se několik let v kamenné prodejně neukážu hurá eshop.

    #21487
    admin
    Správce

    A co by jsi chtěl, Baumax tady zkrachoval, koupili to poláci…………………:-)

    #21488
    admin
    Správce

    A co by jsi chtěl, Baumax tady zkrachoval, koupili to poláci…………………:-)

    #21489
    admin
    Správce

    Ahoj koupil jsem tam vodováhu minulé léto a po 9 měsících nejde přečíst nic.. Ty ludry to mají udělané tak, že po čase vše vybledne k nepřečtení!! Potvrzeno 2 účtenkami – obě stejné… A ještě to mám skenovat a posílat někam do háje.. sem zvědav co ti chytráci s toho vyčtou!

    #21490
    admin
    Správce

    Zdravím chtěl bych se podělit o zkušenost s Baumaxem v Praze -Michli bohužel jsme si vybraly dlažbu ,obklady a barevné kostičky do koupelny 3návštěvy a 3problémy arogantní chování slovenských prodavačů při reklamaci ceny na štítku při vracení přebytečného sortimentu další sprcha že na vrácení obklaů mám 14dní nsmyslné chození od prodavačů k pokladně do skladu a zase zpátky největší nesmysl mne překvapil po zaplacení u pokladny přistoupila ochranka že si musí opsat číslo ůčtenky takže shrnuto Baumax nikdy více i kdyby dávaly věci zadarmo

    #21491
    admin
    Správce

    Zdravím, nenechte se odradit při reklamaci zboží zakoupeného ve starém Baumaxu. Snaží se o to, aby jste nic nereklamovali a nechali to být. Vyplňte reklamační protokol a s účtenkou a fotem zboží pošlete na email Baumaxu. Zboží u vás vyzvedne PPL aniž by vás někdo informoval, že se tak stane a kam ho vlastně posíláte. Komunikovat se dá pouze emailem, telefon nezvedají. Vždy uvádějte v emailu datum co se kdy stalo ať máte doklad, že vás nikdo nekontatoval atd.. Reklamovali jsme vysokotlaký čistič, přišel pouze email kde přidělili číslo reklamace. Tři týdny se nic nedělo. Pak volalo PPL, že má u nás vyzvednout nějaký balíček. Nevěděli jsme o co jde a napsali do Baumaxu, jestli se náhodou nejednalo o reklamované zboží. Odpověď se nedostavila. Pouze poučení, že druhý den vyzvedne kurýr zboží a popis jak se má zboží zabalit. Zboží nikdo nevyzvedl. Stalo se tak až po dalším emailu do Baumaxu. Zboží opravil přímo výrobce a přišlo tři dny po odeslání.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 71)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.