Bezchlorová úprava vody

Úvodní stránka Fóra Bazény, sauny, vířivky Bezchlorová úprava vody

  • Toto téma obsahuje celkem 28 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 3 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 16. až 29. (celkem z 29)
  • Autor
    Příspěvky
  • #21580
    admin
    Správce

    Taktéž se přidávám a doporučuji guaa 🙂 . Nesnášel jsem ten chlorový zápach na všem a od doby co jsem přešel na bezchlorovou chemii, už nehodlám měnit.

    #21581
    admin
    Správce

    Děkuji za odpověď, myslím si, že asi guaa pořídím, když vidím, že si to lidé pochvalují.

    #21582
    admin
    Správce

    Sice vidím, že už jste se rozhodl, ale také bych rád řekl, že guaa je určitě dobrou volbou pro kohokoliv. Sám už je používám delší dobu a jsem spokojen.

    #21583
    admin
    Správce

    Používal jsem kyslíkovou chemii (granulát a tablety), ale nebyl jsem spokojen s dezinfekčním účinkem. Tak jsem si nově pořídil bezchlorovou dezinfekci „Prodezi“ do vířivek na bázi polymeru a doplňuji to ještě granulovaným kyslíkem. Vířivka je krásně čistá a jednou týdně dávkuji panáčka dezinfekce a víčko kyslíku a kontroluji pH.

    #21584
    admin
    Správce

    Používám konkurenční značku Prodezi Whirpool. Na trhu je buď Guaa anebo Prodezi. Preferuji spíše Prodezi, protože používám i jejich další přípravky na dezinfekci podlah ve wellnessu a pomocí prostorové dezinfekce čistíme i prostory v hotelu. Žádný chlorový zápach. http://www.bazeny-obchod.cz/prostorova-dezinfekce/

    #21585
    admin
    Správce

    No, když si vybírám bezchlorovou chemii, tak poněkud očekávám, že nebudu mít chlorový zápach. :))

    #21586
    admin
    Správce

    Pěkný den všem, my taky čistíme na bázi soli a nemůžeme si to vynachválit, dceře se z chlóru dělaly vyrážky, ale teď jí to na ně spíš pomáhá. Prvně jsme mysleli, že je chyba v samotné vodě, máme totiž studnu, takže nás napuštění bazénu prakticky nic nestojí, navíc máme silné čerpadlo, s velkým průtokem, takže máme na jaře za chvíli napušteno. Pokud zrovna něco podobného řešíte, porozhlédněte se na https://www.cerpadlabezstarosti.cz/146-ponorna-cerpadla-na-vodu – odtud máme my a nemáme jedinou výhradu:)

    #21587
    admin
    Správce

    Chtěl bych se zeptat, jaké jsou tedy vaše názory a zkušenosti s chemii guaa? Ráda bych věděla více.

    #21588
    admin
    Správce

    Já ji vyzkoušel až po přečtení zde a nemůžu si stěžovat. Bazén je kříšťálově čistý a vydrží i týden bez čištění.

    #21589
    admin
    Správce

    Děkuji za odpověď. To ráda slyším 🙂

    #21590
    admin
    Správce

    Taktéž se přidávám, za mě má guaa určitě plus. Funguje suprově a žádný zápach.

    #21591
    admin
    Správce

    Taktéž děkuji! Tak já teda tu guaa zkusím, vypadá to, že hodně lidí jejich chemii opravdu důvěřuje.

    #21592
    admin
    Správce

    Taky jsou to asi nejznámější prodejci. Určitě stojí minimálně za vyzkoušení.

    #21593
    admin
    Správce

    Hodně tu doporučujete Guaa, kde kupujete? Já teď objednala na tomto eshopu https://www.alpik.cz/large-pool-1-l-guaa-pool/

Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 16. až 29. (celkem z 29)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.