bezDodavatele recenze

Úvodní stránka Fóra Ostatní bezDodavatele recenze

  • Toto téma obsahuje celkem 22 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 16. až 23. (celkem z 23)
  • Autor
    Příspěvky
  • #55177
    admin
    Správce

    Od těch máme od letoška plyn, jsem původně váhal vůbec se změnou jestli na to není pozdě a ještě jsme ani kotel nevypnuli, takhle dlouho jsme netopili ani nepamatuju, tak aspoň že už nás to nebude stát tolik.

    #55178
    admin
    Správce

    Původně jsme je měli v záloze jako náhradní firmu a nakonec jsme u nich stejnak skončili, protože u jedničky se nám nelíbilo jak řeší finišování smlouvy a tady je to na dobu neurčitou, tak o to je to snazší.

    #55179
    admin
    Správce

    My jsme v první fázi od nich brali plyn a teď máme už i elektřinu, FVE zatím vlastní nemáme, ale do budoucna chceme pořídit, tak to pak skloubíme i s tím a necháme od nich vykupovat ať je to na jedněch papírech a pohromadě. Bude to tak lepší. Adam

    #55180
    admin
    Správce

    Plyn jsem řešil teďka nedávno a nechal jsem to po rozmyšlení dát k nim, výhledově menší spotřebu mít stejnak nebudem a tady mi to přijde dobrý.

    #55181
    admin
    Správce

    Během letoška jsme pořídili panely a energie jsme dali k nim. Jsem v tom zatím nováček, ale myslím si, že se mi to u nich zatím vyplatí.

    #55182
    admin
    Správce

    Mám je rok a nestěžuju si, jak mě vychází.

    #55183
    admin
    Správce

    My na tuhle smlouvu teď přistoupili po tom co jsme skončili u dodavatele poslední instituce. Nechci být u dodavatele teď nijak vázaný když nevím jak se to dál s energiemi bude vyvíjet, takže tuhle variantu jsem teď uvítal.

    #55184
    admin
    Správce

    Mám představu, že bych na bezdodavatale.cz přešel někdy ke konci jara na letní měsíce, kdy počítám, že budou největší výkony fotovoltaiky a bubu tak u nich mít nejvhodnější cenu pro výkupy přebytků. Jako vždycky se snažíme doma spotřebovat max, ale většinou to není v našich silách.. Dává vám to smysl jako mně? Případně uvítám vaše zkušenosti.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 16. až 23. (celkem z 23)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.