Červené nápady

Úvodní stránka Fóra Bytový textil Červené nápady

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 15 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #17668
    admin
    Správce
    #25085
    admin
    Správce

    Tenhle obývák skoro bez nábytku je fakt zajímavě pojatej. Taky bych jednou chtěla mít tolik prostoru v domě, abych nemusela dávat nábytek do každýho pokoje….

    #25086
    admin
    Správce

    Moc zajímavý, fakt.Trochu odvážný ale dobrý, moc se mi to líbí.Konečně něco jinýho.Působí to vzdušně a dynamicky.Povedlo se

    #25087
    admin
    Správce

    Myslím, že to rozhodně není o „mega“ prostoru v domě. Já bydlím v bytu 2+kk o rozloze necelých 50m2. Vzhledem k dobře vyřešeným vestavěným skříním na chodbě (klasické panelákové,takže nic moc velkého) si mohu dovolit téměř stejně řešený obývák, který tak taky mám. Chce to jen přemýšlet, jak co nejlépe vyřešit nevyužité místa na vestavěné skříně a rázem budte koukat, kolik místa v bytě či domě tam vlastně máte.. 🙂

    #25088
    admin
    Správce

    To, že v pokoji není nábytek je docela výhoda, více prostoru atd., ovšem ta červená barva, všude kam jen oko pohlédne, je prostě katastrofální, vůbec se mi to nelíbí:(_)((

    #25089
    admin
    Správce

    Obývák je vyřešen dobře, akorát mi nesedí to osvětlení a více by se mi místo koberce líbila tmavá plovoucí podlaha či lino imitace plovoucí podlahy. Jinak je fajn.(^)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.