Infrasauna

  • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 3 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #17178
    admin
    Správce
    #21655
    admin
    Správce

    Dobrý den,

    chodíte někdo pravidelně do infrasauny? Zajímal by mě reálný vliv sauny na organismus při dlouhodobém používání. Našel jsem si výhody infrasauny viz. článek: http://www.infrasauna-vital.cz/vyhody-infrasauny/
    Ale chtěl bych názor z praxe. Zda opravdu článek nelže a infrasauna má opravdu všechny uvedené výhody.

    Díky

    #21656
    admin
    Správce

    obrý den,

    infrasaunu mohu jen doporučit. S manželkou jsme si ji koupili zhruba před půl rokem. Saunujeme se 2x týdně a jsme maximálně spokojeni. Jsem po úrazu kyčle a teplo v sauně mi zlepšuje hybnost, manželce se zlepšil ekzém. Jedinou nevýhodou je, že jsme si koupili infrasaunu pro jednu osobu. Jsem vyššího vzrůstu a moc pohodlí si neužiju. Těch 30 minut 2x týdně tam ale vydržím bez problémů:)

    #21657
    admin
    Správce

    Hodně informací o účincích infrasaun je tady: http://www.marimex.cz/poradna/sauny-a-infrasauny/

    #21658
    admin
    Správce

    Dobrý den, děkuji. Začínám o ní uvažovat. A můžu se ještě zeptat, jaké jsou provozní náklady?

    #21659
    admin
    Správce

    Přemýšlím o koupi sauny domů. Hlavně kvůli tomu, že doma nemám velké prostory, kam bych ji dala. A teď jakou, přemýšlím nad infrasaunou. Máte někdo?

    #21660
    admin
    Správce

    Kolik by tak stálo zakoupit infrasauno pro 6 osob ?

    #21661
    admin
    Správce

    My jsme si domů pořídili tuto – http://www.give.cz/p/healthland-deluxe-2200-carbon-bt a je skvělá. Je pro 2 lidi a nemůžu si jí vynachválit. 🙂 Ale dělají se i menší varianty, třeba jen pro jednoho a ta by se vám někde uričitě vešla. 😉 Značka Marimex je hodně oblíbená tak se koukněte i po ní. Například Smart 1000 M je jen pro jednu osobu.
    Tak snad si vyberete tu pravou a najdete na ní nějakou tu skulinku, protože je to vážně super relax po práci. (^)

    #21662
    admin
    Správce

    Po sve zkusenosti nedoporucuji nakup sauny firmy Marimex.

    Saunu jsme koupili primo u vyrobce na strankach marimexu, krabice prisly v poradku. Pri sestaveni jsme zjistili, ze panty a uchytky jsou zcasti rezave. Radio ani MP3 nehraji.
    Pri podani reklamace nam bylo sdeleno, ze naplanuji cestu technikovi a ozvou se. Po tydnu jsme firmu opet kontaktovali, zdali resi nasi reklamaci. Bylo nam receno, ze musi naplanovat vyjezd technika a ze tedy prijede presne 30 dnu po podani reklamace.
    Pri nakupu produktu za 25 000 jsme ocekavali nejen ze bude fungovat, ale taky jine jednani firmy. Uz maji zaplaceno, tak co by se starali.

    #21663
    admin
    Správce

    hello guos 9128738515

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.