Jak na prodej bytu Praha

Úvodní stránka Fóra Reality Jak na prodej bytu Praha

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 4 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #20451
    admin
    Správce
    #65013
    admin
    Správce

    Mohl by mi prosím někdo poradit, jak na prodej bytu v Praze? vyplatí se mi prodávat bez realitní kanceláře nebo bych to měl raději svěřit do jejich režie?

    #65014
    admin
    Správce

    Moc se to nevyplatí z toho pohledu, že spoustu času necháte na prohlídkách s případným zájemcem. A bude jich chodit hodně to mi věřte. Přijde spousta zájemců s nabídkou tak cca 70 % ceny, kterou požadujete. Já jsem to pak už nevydržel, a domluvil jsem se na prodeji přes realitní kancelář.

    #65015
    admin
    Správce

    A jak dlouho potom trval prodej s realitní kanceláří? a co jste pro to musel udělat?

    #65016
    admin
    Správce

    tak zrovna v Praze bych byt bez realitky asi neprodával, a asi celkově bych si na to netroufl, ještě když ty realitky to dneska umí udělat všechno za vás, my jsme prodávali i chatu přes realitku, a díky tomu jsme to měli fakt bez starostí, to bylo s mm reality, a zkušenost dobrá. Zkuste si zajít do nějaký nejbližší co tam u vás máte, a uvidíte jak to na vás bude působit, ale za sebe doporučuju určitě s realitkou.

    #65017
    admin
    Správce

    Prodával jsem nakonec přes realitní kancelář https://www.edoxreality.cz/, stačilo k nim zavolat, a po telefonu si domluvit schůzku. Makléř potom přijel rovnou k nám, a vyřešilo se vše na místě. Cca 3 týdny trvalo, než makléř našel kupce, a potom se podepsala kupní smlouva. Pak je potřeba počítat 21 dní přepis v katastru, po dobu přepisu už měla realitní kancelář na svém účtě v úschově celou kupní cenu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.