jak sladit barvy?

Úvodní stránka Fóra Pohovky a křesla jak sladit barvy?

  • Toto téma obsahuje celkem 38 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 39)
  • Autor
    Příspěvky
  • #20103
    admin
    Správce
    #56801
    admin
    Správce

    zdravím vás, potřebovala bych poradit, protože si nevím rady. Chceme trochu zrenovovat obývák. Máme rok starou stěnu a konferenční stolek z jádrového buku+bílá lesk, světlou plovoucí podlahu.
    2 stěny jsou zelené a 2 bílé. Chceme kupovat sedačku a koberec pod stolek, ale vůbec si nevím rady v jakých barvách, aby to ladilo s tím zbytkem. Taky jaké volit barvy doplňků – závěs, květináče apod. Nynější barvy mě příjdou trochu mdlé, chtělo by to trochu oživit a zútulnit. Moc děkuji za vaše tipy.

    #56802
    admin
    Správce

    Lenko ta zelená musí pryč,jinak se to špatně ladí!!Nábytek je pěkný,jenže v konbinaci se zelenou to není úplně ono.Za sedačkou bych určitě nenechával celou bílou stěnu.Je tam hodně barevných kontrastů a ty útulně nepůsobí.Osobně bych volil barevné odstíny červené,oranžové,hnědé nebo vínové,ale ne v pastelových barvy,ale v odstínech.Jak se zbavíte té zelené bude snadnější vybrat sedačku i koberec uvidíte.Martin

    #56803
    admin
    Správce

    chtela bych vas poprosit o radu co se týče barevnosti v obýváku. mame černou sedaci soupravu a nevim si rady jaké barvy volit na stěny a doplnky. na podlaze je krémový koberec.obývák je situován na jih, hodně světla a ma asi 30m ctverečních
    dekuji

    #56804
    admin
    Správce

    Dobrý den.Mam prosbičku ohledně barevnosti obýváku.Máme kuchyn spojenou s obývákem do tvaru L.Nábytek,kuchyn.linku i dvere jsou v barve javoru.Sedací soupravu máme ve tmavší hnědé,ale měla by být nova.Podlaha je tmava.Muzete mi prosim poradit,jaké barvy by k sobě šli?Případně i jakou barvu sedací soupravy.Moc děkuji.:

    #56805
    admin
    Správce

    Ještě by jsem se chtěla zeptat,jestli nevíte kde se dají udělat 3D návrhy místností.Moc dekuji za odpovědi.

    #56806
    admin
    Správce

    Na tomhle odkaze najdete plánovače interiérů
    http://www.ikea.com/ms/cs_CZ/rooms_ideas/splashplanners.html s pozdravem Martin

    #56807
    admin
    Správce

    Prosím o radu. Přistěhovala jsem se do bytu kde obývacímu pokoji dominuje velká rohová výrazně červená pohovka. Nevím si rady jakou barvu nejlépe zvolit pro doplňky (koberec, závěsy…). Pokoj je velký ne moc světlý s vysokým stropem. Malba na zdi je dvě stěny bílé a dvě červené. Podlaha je pokryta imitací světlého dřeva. Přeci je té červené již mnoho, bohužel partner na ní trvá. Chtěla bych se alespoň pokusit tu červěň něčím roztříštit. Moc děkuji za radu.

    #56808
    admin
    Správce

    Červená je dobrá. Já bych zvolila černo-bílo-šedivou stěnu i doplňky. Mně před měsícem dovezli bílou sedačku, jsem našla přes hyperzbozi.cz asi za 5 tisíc. No takže budu ladit do červena, bíla a šediva.

    #56809
    admin
    Správce

    Prosím o radu,jak sladit barvy v obýv.pokoji (jihozápad). Na podlaze bude dlažba v barvě beige, okna barva ořech. Nevím, jaké zvolit barvy dveří,nábytku, sedaí soupravy a výmalbu stěn,aby interiér nepůsobil chladně. Libí se mi odstíny hnědé, výmalba capuccino.Děkuji

    #56810
    admin
    Správce

    prosím o radu jak sladit barvy. mám spojený obývací pokoj s kuchyní.Sedací souprava je vínově červená, plovoucí podlaha je barvy dubu, dveře mají barvu ořechu a stěna naproti sedačce je kávová. V kuchyni mám linku barvy krémové a nevím jakou barvu obkladu a doplňků mám zvolit. vím že by k tomu jistě šla černá bílá nebo šedá, ale mám ráda moc barevné provedení a chtěla bych tam ještě zařadit nějakou pěknou barvičku. předem moc děkuji za odpověď

    #56811
    admin
    Správce

    prosím o radu jak sladit barvy. mám spojený obývací pokoj s kuchyní.Sedací souprava je vínově červená, plovoucí podlaha je barvy dubu, dveře mají barvu ořechu a stěna naproti sedačce je kávová. V kuchyni mám linku barvy krémové a nevím jakou barvu obkladu a doplňků mám zvolit. vím že by k tomu jistě šla černá bílá nebo šedá, ale mám ráda moc barevné provedení a chtěla bych tam ještě zařadit nějakou pěknou barvičku. předem moc děkuji za odpověď

    #56812
    admin
    Správce
    #56813
    admin
    Správce

    Hm, taky bych volila obývák vymalovaný bílou a detaily případně dobarvit barevně. Klidně si můžete hrát pak s odstíny, našla jsem docela zajímavou fotogalerii interiérových barev tady: http://www.barvy-dulux.cz/vzory-barevnych-odstinu/ a když jsem rekonstruovala byt, tak mi to hodně pomohlo. Nebo bych šla variantou všechny stěný bílé a jestli máte rádi zelenou, tak si kupte v oblbené barvě doplňky – koberec, závěsy, květináče a tak… Nebo zelenou nakombinujte ještě s oranžovou, rozveselí se to tím.

    #56814
    admin
    Správce

    Nedávno jsme koupili vínově červenou sedačku přes web http://www.aaapoptavka.cz/poptavky/9-nabytek.html a nevěděli jsme si rady se zbytkem barev. Zvolili jsme šedou bílou a dekorace do stejné vínové a není to vůbec zlé.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 39)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.