jak sladit barvy?

Úvodní stránka Fóra Pohovky a křesla jak sladit barvy?

  • Toto téma obsahuje celkem 38 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 39)
  • Autor
    Příspěvky
  • #56815
    admin
    Správce

    Dobrý den,potřebovala bych radu. Mám krásnou oranžovou sedačku a nábytek laděný do buku a zatím po celým pokoji bílé tapety,které chci odstranit a vymalovat jenže si nejsem jistá jaká barva by se k té sedačce hodila,někdo radí zelenou,okrovou,žlutou. Mohl by mi někdo poradit…

    #56816
    admin
    Správce

    Dobrý den,potřebovala bych radu. Mám krásnou oranžovou sedačku a nábytek laděný do buku a zatím po celým pokoji bílé tapety,které chci odstranit a vymalovat jenže si nejsem jistá jaká barva by se k té sedačce hodila,někdo radí zelenou,okrovou,žlutou. Mohl by mi někdo poradit…

    #56817
    admin
    Správce

    Dobrý den můžete mi poradit jak barevně sladit černou sedačku světlý nábytek s kobercem a malbou na stěnách?Děkuji za odpověď teprve se zařizuji.Lenka

    #56818
    admin
    Správce

    Taky bych radila vymalovat bílou a nechat třeba jen jednu stěnu zelenkavě, proti tomu nic nemám 🙂 Ale takto se s tím dá už nějak pracovat.. Pořídila bych nějakou světlou sedačku a pokud se bojíte, že se rychle umaže..nebo opotřebuje, zvolila bych nějaký ne křiklavý přehoz a zelenkavé polštářky třeba.. Našla jsem vám inspiraci, jakou mám představu já 🙂

    #56819
    admin
    Správce
    #56820
    admin
    Správce

    Dobrý den,
    potřebovala by jsem poradit mám obývací pokoj 3,40 X 5 metru vymalovaný oranžovou barvou čelní zeď kde je okno je bílá.
    Nechci mít záclona, ale jen závěs , nevím však jakou barvu zvolit.
    Koberec mám vínově červený s květy uprostřed a sedací soupravu černou koženou a taktéž černý stůl.
    nábytek mám dub.Děkují za radu Kudlová

    #56821
    admin
    Správce

    Dobrý den,
    potřebovala by jsem poradit mám obývací pokoj 3,40 X 5 metru vymalovaný oranžovou barvou čelní zeď kde je okno je bílá.
    Nechci mít záclona, ale jen závěs , nevím však jakou barvu zvolit.
    Koberec mám vínově červený s květy uprostřed a sedací soupravu černou koženou a taktéž černý stůl.
    nábytek mám dub.Děkují za radu Kudlová

    #56822
    admin
    Správce

    Ideálně sladěné barvy podle mě poskytne jenom obývací stěna (např. http://www.nabytek-helcel.cz/obyvaci-ste-na-ogol-ii-e-vysoky-lesk/ ) s vhodně vybranou pohovkou.

    #56823
    admin
    Správce

    No myslím že těch výrazných barev je tam až příliš. Takže pokud závěs tak jedině v nějaké nenápadné barvě – už i bílá mi přijde moc. Zkuste se zajít inspirovat do nějaké prodejny s nábytkem například do interiérového centra Soho tak mají krásné aranže, mohla byste načerpat nějakou inspirace, třeba potom s tím nějako pohnete.

    #56824
    admin
    Správce

    Taky souhlasím s tím, aby se všechny stěny vymalovaly na bílo. Hned to bude lepší. A pokud budete měnit sedačku, tak bych volila něco modernějšího a ne tak mohutného. Třeba taková pohovka by se tam mohla hodit http://www.zlutahala.cz/sedaci-souprava-dallas-02-p19934 jen v jiné barvě. Hezká by byla béžová nebo nějaká dohněda. Nic by se nezkazilo ani šedou nebo černou pohovkou. Doplňky zase volte v těch přírodních barvách – bílá, béžová, černá, hnědá a podobně. Za mě jako první rozhodně vymalovat na bílo, to už poznáte hodně velký rozdíl.

    #56825
    admin
    Správce
    #56826
    admin
    Správce

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli mohu do malého obývaku 3,5×5,5m kde máme do tvaru L vyskládaný černý nábytek (jedna stěna vyšší a ta druhá nízký s Tv) umístit rohovou sedačku v černé barvě??? Výmalba bílá, podlaha dřevěná. Půjde oživit světlými doplnky a nebo čenou nebrat!!!
    Děkuji za váš názor

    #56827
    admin
    Správce

    Poradíte mi prosím které barvy jsou vhodné do domu? aby zdivo stále byl řádně prodyšné?

    #56828
    admin
    Správce

    Doporučuji koupit barvy pro čistý vzduch, já jsem je koupila od Holandského výrobce, jsou to velice kvalitní barvy, a za velice dobrou cenu, v porovnání s tím, co se prodává u nás.

    #56829
    admin
    Správce

    Barvu pro čistý vzduch? něco takového se prodává? kde bych to mohla koupit prosím?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 39)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.