Kde koupit kvalitní nábytek?

Úvodní stránka Fóra Koupelny a toalety Kde koupit kvalitní nábytek?

  • Toto téma obsahuje celkem 145 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 146)
  • Autor
    Příspěvky
  • #35610
    admin
    Správce

    ahojky nevíte kde bych mohla sehnat nějaké krásné doplňky do koupelny, už jsem snad hledala úplně všude. Kde nakupujete vy? Koupelna se nám moc povedla, ale ještě jí chybí taková ta jiskřička, znáte to kapka kouzla.Určitě moc ráda přivítám každý originální nápad a rovnou o odkazy prosím a předem děkují za Vaší vynaloženou snahu.

    #35611
    admin
    Správce

    My jsme si nechávali dělat do koupelny nábytek na míru od Rakouské firmy, je to asi to nejlepší, než pak něco koupit a s hrůzou zjistit, že chybí 2 cm…..

    #35612
    admin
    Správce

    Ahoj ano mají tu opravdu skvělý výběr všech různých doplňků a nábytku všech barev. Asi nejvíce jsem doma nadšená z židliček, vypadaji jako menší křesílka kožená, co jsem si před pár týdný objednala a už se mi krásně vyjímají v pracovně.

    #35613
    admin
    Správce

    a u koho jste to zařizovali? já moc už nevěřím těm českým firmám, doteď kde můžou, tak to odrbou

    #35614
    admin
    Správce

    ahoj na těchto stránkách mě okouzlila překrásná pohovka! Máte zkušenosti s touto stránkou? Chtěla bych si jí objednat do té doby než skončí akce, což bude 5.1.2015 ! Už ten gaučík vidím, jak se bude vyjímat v nově vymalovaném bytečku!

    #35615
    admin
    Správce

    Šarloto, my jsme to nechávali dělat u firmy Nábytek-max (nabytek-max.cz), dělají opravdu kvalitní nábytek, zkus se tam mrknout a uvidíš sama….

    #35616
    admin
    Správce

    Souhlasím s Marketou, je to pravda, že je to lepší, když je to dělané na míru, ať už od truhláře nebo od jakékoliv firmy, takže palec hore 😉

    #35617
    admin
    Správce

    Oni dělají i koupelnový nábytek? Je pravda, že já jsem si do koupelny kupovala nábytek z obchodu, ted nevím zda to byl bauhaus nebo tak nějak a už ho můžu vyhazovat..

    #35618
    admin
    Správce

    Mrkněte na http://www.extra-postele.cz/
    My si tam s manželem kupovali novou postel od nich před pěti lety a jsme naprosto spokojeni. Navíc postel vydrží. Máme dvě děti, které po ní neustále skáčou a dělají blbosti a postel nevrže ani nic podobného.

    #35619
    admin
    Správce

    Zdravíííčko dámy a pánové 😉 Chci se poradit, jestli by jsme si nechávali dělat koupelnu od nabytek-max?? Nám se strašně moc zalíbila tato http://www.nabytek-max.cz/koupelnovy-nabytek-fotogalerie-priklad-006 a nějak se toho nemůžeme zbavit 😉

    #35620
    admin
    Správce

    Nám se s manželem zalíbila tato sestava, může nám někdo sdělit svoje zkušenosti s firmou/produktem ?https://www.maxi-postele.cz/Loznice-sestavy/Moderni-loznice/Loznice-Valeria děkuji za jakékoliv info 🙂

    #35621
    admin
    Správce

    Už výše jsem avizovala, že máme od nich udělaný nábytek do koupelny, takže ano, já bych do toho šla znovu, jsem spokojená…

    #35622
    admin
    Správce

    Mají překrásné kuchyně, my když jsme vybírali kuchyň tak jsme se na ně koukali, ale nakonec jsme si nechávali dělat od truhláře, protože jsme měli dost křivé zdi a bylo nám to doporučené 🙂

    #35623
    admin
    Správce

    Na kamarádově kolaudaci se nám jeho manželka chválila, měli teda téměř celý byt od nich a bylo to dost praktické 😉

    #35624
    admin
    Správce

    Díky díky 😉 jsem ráda, že jsem slyšela takové zkušenosti, já se totiž zamilovala do jedné koupelny a jsem z ní nadšená 😉

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 146)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.