Koberce z přírodních materiálů

Úvodní stránka Fóra Bytový textil Koberce z přírodních materiálů

  • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 3 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
  • Autor
    Příspěvky
  • #17677
    admin
    Správce
    #25186
    admin
    Správce

    Koupil jsem si do obýváku koberec z přírodních materiálu a jsem s ním spokojen!

    #25187
    admin
    Správce

    Máte někdo u postele podobné předložky, jak jsou ty žluté na posledním obrázku? Líbí se mi to, ale právě nevim, jestli to na tý podlaze jenom neklouže, jde mi o to, že až vstanu rozespalá z postele, tak abych nehodila záda… 😀

    #25188
    admin
    Správce
    #25189
    admin
    Správce

    Ahojky, my jsme si ted vybrali koberec na strankach interdesing.cz maji tam nadherny vyber, je to trochu investice ale vyplati se urcite

    #25190
    admin
    Správce

    Taky jsem si trochu prilatili kdyz jsme si vybiralikoberec do predsine,a na te strance co jsi davala tu interdesing.cz, maji taky krasny vyber.Jaky presne mate?

    #25191
    admin
    Správce

    Ja jsem nasla krasny koberce v obchode Interdesing, maji hodne zajimavy vyber i z konopnych vlaken, uzasny material :-))

    #25192
    admin
    Správce

    Zdravím, vylilo se mi na koberec víno a zůstala po něm velká červená skvrna, můžete mi prosím poradit jak ji vyčistit? Něco jsem našla na http://bydleniii.cz/jak-vycistit-koberec/ , tam radí na skvrnu nasypat jedlou sodu a nechat ji působit asi 30 minut a pak ji zase vysát. Máte s touto metodou zkušenosti? Co byste mi doporučovali? Díky.

    #25193
    admin
    Správce

    Zkoušela jsem několikrát doma čistit koberec svépomocí, ale nikdy se mi to moc nedařilo, takže jsem se rozhodla vyzkoušet hloubkové čištění mokrou cestou v Kladně https://uklidkladno.cz/cisteni-kobercu-kladno/ a výsledek je opravdu úžasný. Koberec zase voní a není z něj cítit žádný zápach a prach

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.