krbová vložka Dominant

Úvodní stránka Fóra Krby a vytápění krbová vložka Dominant

  • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #18738
    admin
    Správce
    #40269
    admin
    Správce

    Dobrý den, hledal jsem se ženou vhodného kandidáta na nákup krbové vložky do našeho domu. Na internetu jsem byl doslova zavalen nepřebernou nabídkou vložek. Co ale znám, tak se hodně známým zakuřují skla od krbu a do toho nechci investovat, chci pouze kvalitu. Narazil jsem na internetu na krbové vložky Dominant, které maj prýí jiný systém na udržení čistého skla a zajímá mě, jestli s tímto výrobkem máte zkušenosti. Předem děkuji za odpovědi a zkušenosti

    #40270
    admin
    Správce

    Dobrý den, situace s krbovými vložkami je pořád stejná – nepřeberné množství, všechny vychválené, ale skutečnost je často dost tristní. Krby kouří do místnosti, sklo se špiní až hrůza. Krbové vložky Dominant jsou stále na trhu. Je tu někdo, kdo s nimi má zkušenosti?
    Děkuji za odpověď

    #40271
    admin
    Správce

    Ano, zkušenost mám, sklo se skutečně nešpiní, krb nekouří do místnosti. Můžu jen doporučit. Kupoval jsem vložku přímo u výrobce, vše mi bylo podrobně vysvětleno a předvedeno, včetně krbové vložky v provozu, takže jsem nekupoval zajíce v pytli. Nikde jinde jsem se nesetkal s tím, že by mi prodejce v krbové vložce také zatopil, abych viděl, jak funguje.

    #40272
    admin
    Správce

    Já jsem byl celkem proti, když manželka chtěla krbovou vložku, protože se mi do toho nechtělo dělat dřevo… Teď jsem však rád, že ji máme a dřevo do krbu si nechávám dovážet již hotové naštípané od https://www.lesysvarc.cz/palivove-drevo/

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.