Křeslo, které sedne

Úvodní stránka Fóra Pohovky a křesla Křeslo, které sedne

  • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 3 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
  • Autor
    Příspěvky
  • #57188
    admin
    Správce

    Dá se na tom i spát? na těch větších? mohlo by to sloužit i jako lenoška před televizi? hodně přemýšlím, že bych si to zkusil koupit

    #20139
    admin
    Správce
    #57189
    admin
    Správce

    Určitě, já na tom relaxuji každý den po příchodu z práce. Vždy si na tom tak hodinu pospím. Když se to kupovalo, tak hlavně kvůli dětem, ale teď když jsem doma, tak na to nikoho nepustím. Budeme muset koupit určitě další.

    #57190
    admin
    Správce

    A kde to nakupujete? na kolik to tak přijde? a je nějaký rozdíl v jejich tvrdosti?

    #57191
    admin
    Správce

    Přímo od výrobce https://www.wegett.cz/cs/ Můžete si vymyslet i vlastní tvar na míru. Vak je měkký, ale dá se nechat případně v Brně u nich doplnit zdarma. Je to na sezení opravdu pecka, mají tam na stránkách i speciální výhodné kompletní sety

    #57192
    admin
    Správce

    Potřeboval bych vybrat pro tatínka nové křeslo. On na to svoje sice nedá dopustit, ale po těch letech už vypadá opravdu hrozně. Má vysoké látkové staré křeslo, ve kterém nemůže pomalu sedět nikdo jiný. Poradíte mi, čím by to tak šlo nahradit?

    #57193
    admin
    Správce

    Možná je to stářím, ale náš táta je to stejné, proto když už si musel kupovat nové křeslo, tak si kupoval stejně zase ušáka, jako měl před tím.

    #57194
    admin
    Správce

    A to se prodává? Pak bych mu to mohl jen vyměnit a byl by spokojený, protože je to přesně to, o čem se bavíme.

    #57195
    admin
    Správce

    Ano, já za to byl hodně rád, že jsem ho našel, koupil jsem ho i s podložkou na nohy https://www.ezidle.cz/set-taburet-usak-kreslo-usak-bez-prosivani/5425/p . Musím uznat, že se na něm sedí opravdu dobře a začínám si dělat, plány, že si ho za pár let také koupím.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.