Kvalitní bytový textil

Úvodní stránka Fóra Bytový textil Kvalitní bytový textil

  • Toto téma obsahuje celkem 78 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 79)
  • Autor
    Příspěvky
  • #25146
    admin
    Správce

    Tak jsem si objednala povlečení z toho prospánku Danušo a vypadá moc dobře a hlavně kvalitní, zatím jsem ho ještě neprala ale podle toho jaký je ten materiál na omak se ani nebojím že by se s ním něco stalo, staré jsem už vyhodila.

    #25147
    admin
    Správce

    Já už kupuju jenom bavlněný povlečení.Pro mě je to nejpříjemnější materiál,vydrží dlouho a nikdy ne nezničí takže já mám doma všechno bavlněný.Několik povlečení jsem si i ušila ze zbylých látek.Co je ten obchod prospánek a kde mají prodejny?Hodilo by se mi nějaké nové a jestli tam mají kvalitní tak bych se tam podívala kdybych to měl při cestě.

    #25148
    admin
    Správce

    To je normální specializovaný obchod. Prodávají matrace, nábytek do ložnice, lůžkoviny, vůně do ložnice atd. prostě věci kolem spánku. Jeden se seriózních obchodů kam se člověk nemusí bát jít s tím že by se mohl napálit

    #25149
    admin
    Správce

    já mám nejraději bavlnu.není sice uplně jednoduché to sehnat aby to povlečení nebylo jenom aušus ale když tak to za to stojí.už jsem uplně zanevřela na nakupování povlečení ve velkoobchodech protože ta kvalita tam nikdy není tak dobrá jako v galanteriích nebo v obchodě kde prodávají jenom věci s tím spojené.a určitě stojí za to si připlatit protože potom máte takové povlečení napořád.

    #25150
    admin
    Správce

    dnes už je tak velký výběr krásný povlečení že bych nejraději pořád nějaké kupovala – na léto, na zimu…v létě mám totiž nejraději satén, v zimě zase flanel nebo bavlnu

    #25151
    admin
    Správce

    Někdo tip kde koupit kvalitní a hezkou denní deku za rozumnou cenu?

    #25152
    admin
    Správce

    Dobrý den, já jsem pořídila bytový textil ze stránek: http://www.decodoma.cz/Bytovy-textil/ . S firmou mám jen nejlepší zkušenosti! Nakupuji tam pravidelně (nejen textil) a mám štěstí i na super slevy!

    #25153
    admin
    Správce

    Dobrý den, můj domov jsem komplet vybavila bytovým textilem ze stránek http://www.decodoma.cz/Bytovy-textil/ . Vřele doporučuji všem co hledáte nejlepší poměr kvalita/cena!! A díky častým akcím se to vyplatí ještě víc! Nakupuji tam pravidelně jak pro sebe do domácnosti, tak i praktické dárky pro příbuzné…

    #25154
    admin
    Správce

    Já jsem dlouho sháněla a nikde mně nic nezaujalo protože mi to přišlo takový tuctový nakonec jsem spíš ze zvědavosti zašla do interiérového centra Soho v Brně a byla jsem mile překvapena. Mají tam moc hezký a originální bytový textil a doplňky.

    #25155
    admin
    Správce

    A kde přesně to je v Brně, ještě jsem na ně nenarazila..zašla bych se tam podívat 🙂

    #25156
    admin
    Správce

    V Modřicích viz http://www.soho-ic.cz mají na stránkách i mapu ale není problém to najít 🙂

    #25157
    admin
    Správce

    Děkuju už asi vím kde by to mělo být. Tak snad něco vyberu 🙂

    #25158
    admin
    Správce

    Nikdy jsem si nebyla jistá jak na ten bytový textil, takže nakupuju klasicky v ikee:D

    #25159
    admin
    Správce

    Kde jste kupovali povlečení? Chtěla bych nějaký kvalitní který vydrží nejlíp už napořád :-))

    #25160
    admin
    Správce

    Přišly mi roztrhané záclony za 2000kč ,ze záclon visí nitě,a jsou nepoužitelné.Byl jsem okraden 🙁

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 79)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.