Látka na rolety

Úvodní stránka Fóra Bytový textil Látka na rolety

  • Toto téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 8 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)
  • Autor
    Příspěvky
  • #25371
    admin
    Správce

    Dobrý den,
    chci se zeptat, jakou látku na rolety byste mi doporučili? Našla jsem větší množství materiálu s různými vlastnostmi jako Prestyge, Polyester, Pogumované, Diament, a další viz. http://www.garol.cz/rolety-na-zed-strop-a46

    Máte nějaké favority?

    #17701
    admin
    Správce
    #25372
    admin
    Správce

    Nechali jsme si před půl rokem udělat římské rolety namíru od firmy Artesdesign, mají velký výběr látek,který je jinak problém sehnat. Jsou precizní a vkusně nám to sladili s interiérem

    #25373
    admin
    Správce

    Ahoj,souhlasím s Lindou,firma Artesdesign je kvalitní,velký výběr a dobře poradí.

    #25374
    admin
    Správce

    Zdravím, pro výběr látek můžete kouknout i sem http://www.latky3.webnode.cz ,opravdu široký výběr.

    #25375
    admin
    Správce

    Jj za mě taky artesdesign,spokojenost.

    #25376
    admin
    Správce

    Stejné rolety jsme si od nich nachávali taky dělat. Celý den nám přes léto paří slunce do oken, tak je to super, že to udělá stín.

    #25377
    admin
    Správce

    S tím mám taky problém. Zatím to přežíváme, ale budu to taky muset řešit, zatáhlé žaluzie vypadají blbě.

    #25378
    admin
    Správce

    Ty rolety vypadají dobře, záleží rozhodně líp než obyčejné záclony, které se mi moc do moderních prostorů nehodí. Maximálně barevně sladěné závěsy.

    #25379
    admin
    Správce

    Doporučil bych stínění luxalex

    #25380
    admin
    Správce

    Já bych doporučila látkové rolety z klasické lehce průhledné látky, na velká okna bych dala klidně dvoubarevnou variaci. 🙂

    #25381
    admin
    Správce

    JJ přesně tak se mi to taky líbí. Ten artesdesign má krásně realizace co jsem se dívala. 🙂 Nejradši bych hned taky měnila věci v domě 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.