M&M reality aukce zkušenosti

Úvodní stránka Fóra Reality M&M reality aukce zkušenosti

  • Toto téma obsahuje celkem 20 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 21)
  • Autor
    Příspěvky
  • #65056
    admin
    Správce

    Zdravím. Chtěl bych se vás tady zeptat jaké máte osobní zkušenosti s aukcemi. Spíš by mě zajímalo z pozice prodávajícího, ale klidně bych chtěl slyšet názor i z druhé strany. Zajímám se o to protože chceme prodávat byt a tohle mi přijde jako docela dobrá příležitost neprodat pod cenou. Když vidím jak je to s těmi cenami v dnešní době, tak bych nerad pak litoval. Budu moc rád za vaše zprávy.

    #20464
    admin
    Správce
    #65057
    admin
    Správce

    Ty ceny jdou v dnešní době rychle nahoru. Při aukci si podle mě přijdou na své obě strany.

    #65058
    admin
    Správce

    Ahoj ohledně aukcí už nějaké zkušenosti mám. Když máte víc zájemců tak se ta aukce může hezky rozjet a vy si můžete přijít na hezký peníze.

    #65059
    admin
    Správce

    Já jsem s m&m reality prodával byt před delší dobou. Ted když jsem viděl ty aukce tak si říkám, že bych do toho klidně šel. Podle mě si přijde na své jak prodávající tak kupující.

    #65060
    admin
    Správce

    Taky se zajímám o prodej nemovitosti formou aukce. Máme pozemek za prahou. Myslím si, že tohle by nám mohlo pomoci neprodat v dnešní době pod cenou. Zatím sleduji ty aukce online co M&M reality vysílají a utvrzuje mě to v tom, že do toho půjdeme taky.

    #65061
    admin
    Správce

    Děkuju za vaše zprávy a zkušenosti. Já si právě taky myslím, že tohle by mohla být dobrá cesta jak z té prodeje vytěžit hezkou částku.

    #65062
    admin
    Správce

    Já jsem viděl tuhle https://www.facebook.com/events/562457388056236/ aukci online a vypadá to super.

    #65063
    admin
    Správce

    Já ty aukce m&m realit taky sleduju a když jsem viděl, že bylo navýšení i přes milion tak bych do toho určitě šel. Ono jde teda i o to, v jaké lokalitě a jak vypadající nemovitost podle mě prodáváte, ale myslím si, že každé navýšení stojí za to.

    #65064
    admin
    Správce

    Jo jo v tom s vámi souhlasím.

    #65065
    admin
    Správce

    Tak ono je podle mě zajímavé už je tom, jak to ti moderátoři komentují a celkově to jejich studio je stylový. Je to podle mě dobrá cesta jak v dnešní době prodávat.

    #65066
    admin
    Správce

    Já jsem si všiml, že dělají i nějaké soutěže, kde tipujete to navýšení a člověk může vyhrat až 100 litrů, ted to vyhrály nějaký dvě ženský tam říkali ti moderátoři, nevíte kde to na tom facebooku najdu?

    #65067
    admin
    Správce

    Koukněte se na profil m&m reality a když je budete sledovat tak to na vás vyskočí až bude další 🙂

    #65068
    admin
    Správce

    Díky. Už jsem to našel a tipuji.

    #65069
    admin
    Správce

    Tak já ty aukce MM realit taky sleduji. Ty aukce vypadají fakt dobře. Samotného mě až překvapuje kolik je stále zájemců, ale je mi jasné, že to je vzhledem k nedostatku nemovitostí na prodej. Mít prachy tak si taky půjdu přihodit.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 21)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.