M&M reality kariéra

Úvodní stránka Fóra Poradna M&M reality kariéra

  • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
  • Autor
    Příspěvky
  • #58060
    admin
    Správce

    Dobrý den. Chtěla bych se vás zeptat na názor. Manžel tento rok přišel o práci. Covid a vše kolem toho, jsou toho důsledkem. No a dostal nabídku od jednoho vzdáleného známého. Jde o realitního makléře u m&m reality. Že když bude šikovný, že si může vydělat opravdu hezké peníze a říkám si, že v dnešní době je tohle podle mě jedno z těch dobrých pracovních míst, jelikož o nemovitosti bude zájem pořád. Jen se trochu obávám aby ty výdělky byli takové, jak je řečeno, přece jen by šel na živnost. Byla bych ráda, kdyby mi někdo dal nějaké bližší info pokud má.

    #20211
    admin
    Správce
    #58061
    admin
    Správce

    Tak já osobně si myslím, že co se týče dnešní doby tak pracovat v nemovitostech je jedna z jistot, o ty bude zájem pořád a i kdyby přišla další vlna pandemie tak tohle to nezasáhne. Já si myslím, že za zkoušku nic nedá.

    #58062
    admin
    Správce

    Souhlasím s vámi. Lidé nemovitosti skupuji jako investici a to nikdy nevymře.

    #58063
    admin
    Správce

    Ahoj, náš dlouholetý známý dělá u MM reality a i nám pomáhal s prodejem a je na něj opravdu spolehnutí na víc si práci chválí, takže já být manželem tak to alespoň vyzkouším, za to nic nedá.

    #58064
    admin
    Správce

    Lauro, je mi to trochu drzé, ale chtěla jsem se zeptat jestli by jste mi nedala kontakt na toho vašeho makléře?? Hodila by se nám pomoc realitáka.

    #58065
    admin
    Správce

    Moc děkuji za všechny vaše zprávy, uklidnili jste mě. Manžel to zkusí, už tam byl podepsat papíry, tak doufám, že bude spokojený. Řikali jsme si právě, že podnikat v realitách je na dnešní dobu to nejlepší i kdyby přišla další vlna pandemie tak je jistota, že tohle bude pořád fungovat.

    #58066
    admin
    Správce

    To si spíš vyhledejte někoho ze svého města nebo okolí, kdo má vaší oblast pod palcem, než takhle.. to klidně může být někdo z druhé strany republiky. Myslím si, že by vás na to i on případně odkázal, ale jen má domněnka. U nás je taky M&M kancelář
    přes kterou pronajímáme byt a máme s nimi dobrou zkušenost.

    #58067
    admin
    Správce

    Mám kamaráda, co se u nich vymakal na hodně dobrýho makléře, co vím, tak začal s makleřinou hnedka po škole, ale to ještě nejdřív dělal v jedný menší kanceláři a pak přešel právě pod MM reality a tady se mu teda daří. No já bych teda na to povahu neměla, ale on je kecal a umí makat s lidmi, tak mu to jde.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.