Nano pěna – Vaše zkušenosti

Úvodní stránka Fóra Koupelny a toalety Nano pěna – Vaše zkušenosti

  • Toto téma obsahuje celkem 31 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 32)
  • Autor
    Příspěvky
  • #18584
    admin
    Správce
    #35531
    admin
    Správce

    Setkala jsem se na promo akci v Hradci Králové s přípravkem zvaným Nano pěna. Proto jsem se chtěla zeptat, zda-li sní máte někdo nějaké zkušenosti a jestli ji doma k úklidu používáte. Musím se přiznat, že tehdy mě docela zaujaly výsledky úklidu, který tam ukazovaly.

    #35532
    admin
    Správce

    Já znám akorát nano inpregnaci. Nenosím jinou, než koženou obuv, tak je její spotřeba docela veliká u nás doma. Jinou už bych nekoupil, protože tahle dodá obuvi parádní lesk a čistotu, ale nano pěnu, jako čistící prostředek neznám.

    #35533
    admin
    Správce

    Zdravím, my doma nano prostředky jako takové používáme a to i zmíněnou nano pěnu. Viděla jsem ji na promo akci, kde ukazovali, co dovede se špínou a mě zaujala tak, že jsem si hned na místě jeden kus na zkoušku koupila. Pak už jsem u toho zůstala. Jestli chcete, tady se o nano pěně dočtete více http://www.nanopena.cz/na-cestach, případně si můžete i objednat. Já musela vidět výsledek a ten stál za to 🙂

    #35534
    admin
    Správce

    Manžel nejdřív koupil něco podobného, ale to bylo dost na nic. Pak s tím ale šikula nastříkal sklo auta a to mu začalo postupně šednout. Tak jsem to šla naštvaně hledat, protože nové sklo by stálo spoustu tisíc, a našla stránky originální Nano Pěny – hned mi bylo divné, že to vypadá jinak a i na videu se to úplně jinak chová – navíc sami nabízeli pomoc, tak jsem muže objednala s autem u dovozce a nestačila koukat. Ochotně naběhli, rovnou na místě nějakým speciálním čističem odstranili ten nesmysl, co si tam napatlal a rovnou mu to i ošetřili nano-impregnací, takže skoro nepoužívá stěrače (vždycky přijede domů a hlásí „tak jsem setřel jenom dvakrát“). Hlavně jsme si tam ale rovnou koupili ten originál NanoPěny a už máme od té doby doma druhou. Je to vážně paráda jak na keramice v koupelně, tak i v kuchyni(mám nerezovou lednici, mikrovlnku, digestoř… všechno to teď stačí jenom přetřít hadříkem). Co mě ale překvapilo nejvíc – s tím půl rokem vážně nelhali! Zkoušela jsem si schválně na plastových dveřích zahradního domku udělat jenom půlku a je to vážně znát. Doma bych na to ani nepřišla, protože mi to, že to jenom otřu po měsíci už připadalo normální B).
    Rozhodně tedy doporučuji, jenom pozor v prvních dnech, ten povrch hodně klouže, tak jsem jim ještě volala a řekli mi, že to mám normálně trošku víc otřít ručníkem, aby se sundala ta nejvyšší vrstva – a pak už to klouzat nebude (málem jsem sebou praštila ve sprše). Jinak vážně paráda, NanoPěnu vozím i kamarádkám, byla v akci :

    #35535
    admin
    Správce

    Jak se jmenuje ten originál Prosím. Děkuji. Renata

    #35536
    admin
    Správce

    Ahoj, tuhle věcičku jsem si koupila přímo na nanopena.cz – německý origoš. Napřed jsem si říkala, ty jo, co jsem si to zas vymyslela, ale když jsem se pustila do skleněný sprchový zástěny, fakt jsem čuměla 😀 Udělala jsem to z obou stran, z vnitřní i vnější a jak jsem skončila, tak to vypadalo, jak kdyby tam to sklo ani nebylo :))

    #35537
    admin
    Správce

    koho tady krmíš 😀 kdyby to byl takový zázrak tak by nebylo na x diskuzích uměle vytvořené názory jak z teleshopingu :))

    #35538
    admin
    Správce

    Omyl, umí dělat zázraky. Chvíli jsem váhala, než ji do shopu zařadím a byla i skeptická, když mi dorazilo několik krabic. Byla jsem připravena, že to výrobci omlátím o hlavu, jestli nebude dělat to, co mi sliboval. A ona to fakt umí. Jenom se musíte držet návodu. Já ji poprvé nastříkala na moc velkou plochu, nestihla ji setřít a pak se vztekala, že to zaschlo. Nyní mám vychytánu 1 minutu na cca půl umyvadla. To se dá. A také papírové utěrky, ty jsou na to nejlepší.
    Nejdřív jsem zkusila jedno keramické umyvadlo, pak druhý. Když jsem viděla výsledek, pokračovala na zrcadlo – tam bacha, pak na něm nic nedrží.. Např. dcerka používá na přísavku hodiny (kvůli čištění zoubků) a ty pak nedrží, prostě sklouznou. Ale výhodou je, že se zrcadlo nezapaří, nezamlží a fakt lehce jde setřít jen vodou naprskaná pasta.
    Udělala jsem i záchod – i uvnitř. Ale je nutné mít dokonale suchý povrch, než s tím začnete. Pak jsem udělala plastovou rohovou vanu, nerezový koš a ve finále i sklou auta… no pak i auto… ono to pak svád, když vidíte výsledek. Opravdu se hezky pak dělá jen nejnutnější údržba – setřete vlhčenou houbičkou, utřete do sucha a je to. Koupelna asi 4 měsíce vydržela bez nějakého většího zásahu. Kdy nastane ten okamžik jednoduše poznáte. Jediná nevýhoda je, že to strašně smrdí.
    Nanopěnu mám ji zařazenu v eshopu již asi druhým rokem, jen jako doplněk, ale lidé ji čím dál víc dokupují. http://www.shopeek.cz/NanoPena-250ml-univerzalni-antibakterialni-ochranny-cistic-250-ml-d659.htm

    #35539
    admin
    Správce

    Nanopěnu používám již rok.Vzhledem k ceně a ceně poštovného jsem objednal 3 ks naráz. Bohužel když jsem nyní načal poslední balení (třetí) , tak se pěna pěkně nerozstříkává/nerozprašuje, ale stříká to ve větších kapkách i po důkladném několikaminutovém protřepání. Bohužel si nepamatuji, za kolik jsem nanopěnu před rokem kupoval, ale nynější cena 350,-Kč/ks mi přijde nepřiměřená. Originál nanopěna sice funguje bezvadně a leštit zrcadlo je díky ní pohoda. Celková cena by se však měla pohybovat max okolo 200,-Kč/ks,a to by měl prodejce stále marži 100-150,-Kč/ks…

    #35540
    admin
    Správce

    Nanopeny jsem objednal 4ks originalni a jednu na auto ve velkem ocekavani. Nicmene to se nekonalo. Pripravek se nanese snadno, vylesti se snadno, ale jeho ucinek je nulovy. Vse osetrene nanopenou (zrcadla, umyvadla, vana, obklady, baterie, varna deska…auto) se spini uplne stejne jako drive, vodni kamen se usazuje jako drive. Omyti a setreni pouhou vodou nepomaha, takze je uplne stejne jako predtim potreba prislusnymi cistici vse omyt. Cekal jsem opravdu o hodne lepsi ucinek….ne ze po 2 dnech nepoznate ze se pena aplikovala. Dum mame 4 roky stary, takze zadny humus, uklizi se kazdy den, takze zadne nanosy spiny nikde nejsou. Toto nam melo jen pomoci udrzet zarivejsi cistotu. Ale to se opravdu nestalo. Proto radim vsem…nenechte se napalit a nekupujte, je to opravdu uplne zbytecne a vyhozene penize. Pouzil jsem 2 ks, zbytek rozdal….

    #35541
    admin
    Správce

    Máte někdo zkušenosti, jestli je přípravek, který opravdu vyčistí troubu?

    #35542
    admin
    Správce

    Ano já ho mám, koupila jsem ho před vánocemi, když jsem chystala troubu na pečení cukroví, prodívejte se na https://www.nanoprotech.cz/sprej/glass-cooktop-renovator/

    #35543
    admin
    Správce

    Super, jak dlouho trvalo než to došlo?

    #35544
    admin
    Správce

    Ano, mám 🙂 Dostala jsem jako dárek právě k Nano Pěně, když jsem ji kupovala před vánoci víc kusů i jako dárky – je to originální nano houbička. Není ale normálně na trhu, říkali, že je jenom pro profesionály, nebo když si člověk řekne. Pak jsem ale zkoušela dvakrát koupit nějaké normálně z internetu a to bylo něco uplně jiného. Příště až si zase půjdu pro tu pěnu (mám jejich prodejnu nedaleko, ale jak ta Nano Pěna vydrží dlouho, tak tam jdu jen tak dvakrát do roka), tak se na ty houbičky zeptám, protože to byla paráda. uplně bez chemie jsem na to jenom nakapala trochu vody a dřela – práce to byla, ale vážně to zabralo. Ještě mi poradili, že si nemám celou houbičku zničit najednou, ale krájet z ní kousky po tak 3 centimetrech 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 32)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.