Nejlepší koupelny čtenářů oBydleni.cz – 1.část

Úvodní stránka Fóra Koupelny a toalety Nejlepší koupelny čtenářů oBydleni.cz – 1.část

  • Toto téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 16 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)
  • Autor
    Příspěvky
  • #18351
    admin
    Správce
    #34550
    admin
    Správce

    Je to opravdu vesele – az na tu tmave ruzovou se mi ty barvy i jejich kombinace libi. Ty ceske pidikoupelny je vzdycky tezke vyresit nejak zajimave – vetsinou pri klasicke kombinaci vana, umyvadlo a pracka zbyde maly kousek na otoceni se… Tady se ale povedlo nacpat (skoro)rohovou vanu a ozvlastnit to praktickou nikou (^)

    #34551
    admin
    Správce

    koupelnička je to malinká, ale útulná, zajímavá barevná kombinace, jen k tomu umyvadlu mi připadá, že se snad ani nedá dostat, ale asi to zkresluje ta fotka, jinak moc povedené, chválím, a spoustu romantických chvil při relaxaci ve dvou (^) :]]

    #34552
    admin
    Správce

    ježiš to je fakt moc pěkný! a odkud jsou ty dlaždičky? Zajimalo by mě jesltli jste si dělali návrh sami nebo vám to celé navrhli u toho dodavatele? :)):))

    #34553
    admin
    Správce

    Na můj vkus moc barevné(8))a malé,celkově na mě tahle koupelna působí jako dětský pokoj:))těma barvami a moc stísněný prostor,volila bych jiné barvy.

    #34554
    admin
    Správce

    barevná je schválně, my zase nemusíme ty strohé nic neříkající koupelny, které působí nudně…a že je malá? nám stačí, v koupelně se přece myjete a to ta naše splňuje, na to jak je malá, tak do vany se vejdeme oba s manželem a v budoucnu doufám i s naším dítětem, které v srpnu čekáme 🙂 Jinak v paneláku jsem zatím větší koupelnu neviděla…Děkuji za názor

    #34555
    admin
    Správce

    Děkuji také za pozitivní reakce. Dlaždičky jsme kupovali v běžném obchodním řetězci, je to typ MARGARETA a ani nebyli drahé (tuším tak do 300,- za metr čvereč). Na fotkách opravdu vypadá přístup k umyvadlu stísněný, ale ve skutečnosti to tak není. Pračka je přímo za dveřmi, takže tam nijak zvlášť nepřekáží. Ale dva najednou se k němu samozřejmě nevejdeme :))

    #34556
    admin
    Správce

    No nevím, mě ty barvy přijdou ok. Taky nemám zrovna moc rád koupelny typu „modrá a bílá“, kde je člověku zima ještě než do ní vleze. „Teplejší“ barvy jsou lepší:)

    #34557
    admin
    Správce

    modrá a bílá je klasika klasická, každému podle gusta, já teda modrobílou mám a rozhodně chladně nepůsobí … ale jak řikam někdo holky jiný zase vdolky 🙂 😛

    #34558
    admin
    Správce

    Tak mne to prijde, jako kdyz se majitele nemohli rozhodnout, ktery obklad, tak to tam nacpali vsechno.
    Mam rada barevnou koupelnu, ale tohle je prilis.
    Velikostne v pohode, souhlas, ze v panelaku s pidiprostorem moc nevymyslis.
    Jinak je to resene moc pekne, mozna i ta barvy by ve skutecnosti nebyly tak hrozne.
    Urcite je to jedna z tech hezcich koupelen v tomto „serialu“.

    #34559
    admin
    Správce

    Místo růžové bych spíš dala červenou nebo nějakou cihlovou. Ale jinak není co vytknout. Obdivuji lidi, co se dokaží vypořádat s malým prostorem, aby se tam vešlo vše co má, přes vanu, umyvadlo a pračku. Opravdu pěkné.(^)(_)

    #34560
    admin
    Správce

    Souhlasím s tou jinak zvolenou barvou, ale obecně bych asi měla problémy s menším prostorem v koupelně. Ale jak se říká, když to nejde jinak…

    #34561
    admin
    Správce

    Koupelna je super,ty barvy jsou dokonalé.Taky nemám ráda ty strohé koupelny.Ta se Vám moc povedla,gratuliji

Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.