Nejlevnější nábytek www.luxus-mobel.cz

Úvodní stránka Fóra Pohovky a křesla Nejlevnější nábytek www.luxus-mobel.cz

  • Toto téma obsahuje celkem 46 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 3 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 47)
  • Autor
    Příspěvky
  • #56839
    admin
    Správce

    Dobrý den. Narazil jsem na stránky http://www.luxus-mobel.cz Prodávají sedací soupravy za super ceny.Objednal jsem si sedací soupravu matrix kterou jsem našel v Scontu v akci za 27000,-kč ja jsem ji koupi za 13.000,-kč.Je super nová v záruce kouknete na stránky a nakupujte všem to doporučuji.

    #20104
    admin
    Správce
    #56840
    admin
    Správce

    DNES JSEM OD firmy Luxus-Mobel DOSTALA OBJEDNANOU SEDAČKU VE TVARU U LOSOSOVE BARVY A MUSÍM ZDE VŠEM DOPORUČIT OBCHOD S TÍMTO SHOPEM.NEJEN-ŽE SEDAČKA JE UŽASNÁ A KRÁSNĚJŠÍ NEŽ NA FOTU ALE I JEDNÁNÍ TOHOTO PRODEJCE BYLO BEZVADNÉ A NAVÍC PŘI DOVOZU MI JI PÁN KTERÝ JI DOVEZL POMOHL ODNÉST AŽ DO SEDMÉHO PATRA A BYL VELICE OCHOTNÝ!!!!KÉŽ BY BYLO TAKOVÝCH OBCHODNÍKU VÍCE TO BY BYLO OBCHODOVÁNÍ VŽDY NA TÉ NEJLEPŠÍ ÚROVNI.OPRAVDU VÁM VŠEM KTEŘÍ SE CHYSTÁTE KOUPIT NĚJAKÝ VÝROBEK OD TÉTO FIRMY MOHU Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI JEN A JEN DOPORUČIT OBCHUDEK PROTOŽE BUDETE MAXIMÁLNĚ SPOKOJENI. MOC VÁM TÍMTO DĚKUJI!!!!!!!!!!!!!(^)(^)(^):]]:]]:]]

    #56841
    admin
    Správce

    NEVIM CO JSTE ODNICH DOSTALI A CO CHVALITE NEJSPIŠ SI TO PIŠETE SAMI .JA ZASTAVAM NAZOR A VARUJI NIC NEPLAT TE PŘEDEM JSOU TO ZLODEJI JA ČEKAM NA SEDAČKU OD RIJNA A DODNES NEMAM ANI SEDACKU ANI ZALOHU 8000KČ SEDAČKA CCA50000 KČ KOMUNIKACE ŽADNA . A TO NEJSEM SAM JENOM TO TED VYČISTILI TAK VYPADAJ JAKO SOLIDNI PRODEJCI PRITOM JSOU TO PODVODNICI :(:( ŠČEPKA PETR

    #56842
    admin
    Správce

    Luxus-Mobel, jsou velice milý a ochotný , který umí poradit a umí vyjít vstříc. Máme doma krásnou velkou sedačku za vynikající cenu! Dopravili nám jí hned druhý den! Tímto jim velice děkuji :o)

    #56843
    admin
    Správce

    Dobrý den,
    Musím reagovat na negativní hodnocení na firmu Luxus-Mobel.
    Dne 15.4.2010 jsem si objednal sedací soupravu Berlin Stár (Červeno Bílá).23.4 jsem uhradil zálohu ve výši 10.000,-kč.Byl jsem informován e-mailem že peníze obdrželi.A dne 1.5.2010 jsem měl sedací soupravu Doma.
    Takže dodací lhůta ode dne uhrazení zálohy 7 dnů.

    Sedací souprava je skvělá přesně jako na obrázku.

    Tímhle chci firmě luxus-mobel poděkovat a přeji jím hodně zákazníků.
    A vám všem vřele doporučuji nakupovat u firmy http://www.luxus-mobel.cz

    S pozdravem.

    Marian Novák

    Jihlava.(^)

    #56844
    admin
    Správce

    souhlasím s pánem co má pouze negativní zkušenosti s touto firmou. Dle dotazů na ostatních komunikačních serverech je každý kdo se mi přihlásil zhnusený jednaním a službami této firmy…. Dodané zboží až poslední den 3měsíčního termínu i po slibech že určitě do měsíce bude doručeno, komunikace pouze při pacení zálohy a pak jednání hulvátů… navíc zboží poškozené odřené, bílá kůže s černými odřenými a obarvenými šrámy… místo potažení některých viditelných míst je pouze látka v jiné barvě… což jako luxusní a drahá sedačka opravdu nevypadá… Opravdu jen a jen negativní zkušenosti…(jediný slušný člověk byl dopravce):[

    #56845
    admin
    Správce

    V obchodě jsem nakupovala poprvé po doporučení od sestry, která byla s nákupem velmi spokojena. Musím se přidat, zboží došlo nepoškozeno a v pořádku, dovozce se předem dvakrát ohlásil, takže nebyly ani problémy s předávkou.

    #56846
    admin
    Správce

    velmi dobrý obchod rychlé jednání a doprava s příjemným šoférem , který Vám pomůže vyložit. Sedačka bez jakýchkoli problémů přesně dle dokumentace na stránce. Obchod můžu jen doporučit.(^)

    #56847
    admin
    Správce

    Nově jsem si zařizovala byt, a všechen nábytek jsem brala od firmy luxus-mobel, jsem spokojená, ochotní při objednávce, dotazy zodpověděli, vše přišlo v termínu..ceny si myslím odpovídají kvalitě nábytku, takže jsem spokojená.(^)

    #56848
    admin
    Správce

    Vážení provozovatelé luxusního mobelu,

    přestaňte si sem vkládat umělé recenze. Je to do očí bijící. Opravdu si myslíte, že si člověk něco koupí a hned běží ke svému počítači, najde si server http://www.obydleni.cz a začne tam básnit o tom jak jste skvělý?

    Přestaňte to tady masírovat a raději se věnujte skutečným zakazníkům 😉

    Good luck

    Lukáš :]]

    #56849
    admin
    Správce

    Zdravím luxus-mobel.cz,

    právě jsem navštívil Vaše stránky a učůrávám smíchy:D:D:D:

    „Bytová kultura prvotřídní jakosti. Kombinace moderního designu, prvotrídní jakosti potahové kuže a polstrování. Sedací souprava je vysoké kvality, elegance a luxusu.Tato sedací souprava je klasické dílo kvalitního designu – stylové čisté a pritom luxusní. Co se týce designu & pohodlnosti, je v mnoha ohledech sotva překonatelný. Velkorysé kreslo pro 2 osoby Vám pripraví mnoho krásných chvil ve dvou, ale i také s celou rodinou. Proste se stane Vaší nejlepší oázou ve Vašem byte. Kvalita a design této sedací soupravy urcuje použití nejen ve Vašem obývacím pokoji, ale také ve vetšine firem.Odkládací polička a stolek součástí.“

    Paradní slohová práce na téma: čínský šmejd.

    Zdravím činskou bytovou kulturu prvotřídní kvality, která Vám připraví mnoho krásných chvil nejenom v obývacím pokoji, ale i ve většině firem …. si děláte k.zy 8-0

    #56850
    admin
    Správce

    Od této „firmy“ Luxus-mobel mám od ledna objednanou sedašku a zaplacenou zálohu a musím znechuceně říci, že komunikace byla akorát při placení a pak nikdo telefon nebral a sem tam pouze reagují na meil s tím, že už už vám ji dodáme. Je srpen a stále nic a je to jen u planých slibů a lží. PROBOHA CO TO JE ZA LIDI. Myslím, že neuvidím ani peníze ani sedačku. Každopádně půjdu právní cestou.
    Varuji, mám jen tu nejhorší zkušenost. Vživotě jsem horší firmu nepoznal. Teď už jsem vyškolen a zvážím nákupy přes internet a obzvlášť posílání zálohy!!!!!

    #56851
    admin
    Správce

    Nejhorší firma s kterou jsem se kdy setkal. Jsou to podvodníci, nic jiného se o nich říct nedá 8o). Živí se tím, že okrádají lidi. Firma přestala komunikovat, tak nezbylo nic jiného než to řešit soudní cestou. Přeji jim hodně zdaru.

    #56852
    admin
    Správce

    Je to velmi dobrý obchod, se solidní nabídkou a v jednotlivých kategoriích nabízí možnost vybrat si v mnoha cenových kategoriích. Nabízí i produkty, které nelze v kamenných obchodech najít. Jsem s ním dlouhodobě velmi spokojen.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 47)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.