Nejlevnější nábytek www.luxus-mobel.cz

Úvodní stránka Fóra Pohovky a křesla Nejlevnější nábytek www.luxus-mobel.cz

  • Toto téma obsahuje celkem 46 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 3 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 47)
  • Autor
    Příspěvky
  • #56853
    admin
    Správce

    Ano, mám objednanou (a zaplacenou) sedačku od května 09. Do dnešního dne jí nemám a komunikace opravdu odstrašující. Už ale proběhl soud a brzy přijde exekuce. A firmu to nebude stát jen sumu, kterou jsem zaplatil za sedačku, což mě velmi hřeje. Doporučuji proto všem poškozeným, aby jednali stejným způsobem, poněvadž pan Marek Lupták pravděpodobně spoléhá na to, že málokdo se bude kvůli „několikatisícové“ objednávce obracet na soud.
    Zlomte vaz a pevnou vůli

    #56856
    admin
    Správce

    Ja se mu dneska pokousel dovolat, abych ho zkusil a marne …

    #56857
    admin
    Správce

    Dobrý den,
    prosím neuvádějte jména konkrétních osob, které se nemohou bránit. Tyto příspěvky mažeme.

    Děkujeme za pochopení.
    Redakce oBydleni.cz

    #56855
    admin
    Správce

    Ako to, že neuvádzať mená, veď pod firmou – luxus mobel vystupuje určitá osoba aj s jeho priateľkou, ktorí okrádajú ľudí. Ohlásilo sa mi viac luďí, ktorých podviedol. Už má toho na rováši asi dosť, keď zmazal aj stránku http://www.luxus-mobel.cz. A vraj, nemôže sa brániť…

    #56858
    admin
    Správce

    Zdravím. Nikoho nechcem strasit ani nic podobne ale ja tiez patrím k tím ktorí zaplatili za sedaciu supravu,ja konkretne za Super Star a od zaplatenia je komunikacia s p.L… priam nemozna.Avsak vcera sa mi podarilo s nim skontaktovat a tvrdil ze menovana sed.suprava je hotova ale v najbližšich dnoch nemaju transport na Slovensko.Tak mi ponukol osobny odber.Ja som suhlasil a vypýtal som si adresu skladu.Adresu mi zaslal na mail.Skor ako som sa vybral po moju sed.sup.tak som si vyhladal kontakt na sklad a podarilo sa.Cize ide o polsku firmu s nazvom http://www.TomaMeble.pl Pan s toho skladu dobre pozna p.L…. asi pred niekolkými mesiacmi prestal priijmat objednavky od p. L…. lebo mu dlzi nie malo penazi.Maju v plane podat na p.L… trestne oznamenie.
    Nehovori sa mi to lahko ale jednoducho mi uz nedostaneme späť nase peniaze ani nam nedodaju objednany tovar.Ak niekto pochybuje tak nech si zavola do TomaMeble a oni velmi radi Vam ponuknu akekolvek info.

    #56859
    admin
    Správce

    Dobrý den,

    Tiež som si u pána objednala sedaciu súpravu Berlin zaplatila som zálohu 500 eur.Po prečítaní tejto stránky som zostala zúfalá že som naletela a peniaze sú fuč.asi za 14 dní sa my sam ozval a sedaciu supravu doviezlo priamo auto od výrobcu pri vykladaní som si všimla že v aute je ešte minimálne 5 kusov sedačiek.
    Ja mám svoju doma a som spokojná.Takže nemožem povedat nič zlé na toho pána.

    #56860
    admin
    Správce

    A neni Vas tady pane Nováku poněkud více?:)L

    #56861
    admin
    Správce

    Jednoznačne je to podvodník a ťahá nás všetkých za nos. Nás tiež posielal do Poľska pre vyrobené sedačky a tam sú žiadne vyrobené neni. Od začiatku nás iba klamal a zavádzal, aby natiahol čas. Momentálne s nami nekomunikuje. Chceme svoje peniaze späť, takže budeme to riešiť exekútorom.

    #56862
    admin
    Správce

    Len mi nejde do hlavy, ako sa toľko sedačiek mohlo zmestiť do jedného auta – pán Lupták?

    #56863
    admin
    Správce

    Bráňte sa pán L., ak to má význam!

    #56864
    admin
    Správce

    Všetky pozitívne ohlasy si písal sám pán L.
    Okráda poctivých naivných ľudí, neviem pochopiť, ako sme mu mohli naletieť.

    #56865
    admin
    Správce

    Tak si to tu pročítám a musím se bohužel přidat k těm negativním zkušenostem. I když jsem se to snažila půl roku řešit jinak. Bohužel se mi to nepodařilo. Objednali jsme si sedačku Berlín, protože jsem jí chtěli v kůži, přplatili jsme si 10tis…, nebudu teď řešit, jak dlouho jsme na ní čekali. Když jí přivezli, zjistila jsem, že není z kůže. Odborník mi to potvrdil a když jsem to zavolala majiteli této firmy, hrozně se divil a slíbil, že ušijí novou z kůže a přijedou nám jí vyměnit. A dnes? Nebere mi telefon, když náhodou volám z jiného telefonu a on mi ho vezme, plsibuje, že už to skoro je, ještě týden, maximálně dva a je tu…dnes je to půl roku a nic !!!Když jsme už upustily z kůže a požadovali aspoň vrátit 10tis za příplatek a 5tis za náklady, které mě už stálo to volání a doprošování našich peněz, tak se zase jen slibně vymlouval, že určitě peníze pošle, jen stačí napsat číslo účtu a zase nic!!! Ale píši to sem hlavně z jednoho důvodu!! Firmu jsem udala na policii a úřad ochrany spotřebitele. Dvacet tisíc, co se podle nich už ta částka vyšplhala, stačí na soudní zahájení. Bylo by ale dobré, kdo máte stejné zkušenosti jako mi, aby jste mě kontaktovali a přidáme vaši škodu k naší.Soud je pro nás vyhraný, mám přiznanou reklamaci a nahrané dva rozhovory s majitelem. To je jen možnost, jak dostat Naše peníze zpět!!Je i trestné, pokud vynaží tento příspěvek , na vše jsem se už informovala a tím by si jen přitížili 🙂 Moje tel. číslo je: 602 955 403 děkuji.

    #56866
    admin
    Správce

    ..ľupták je obyčajný zúfalec, obral nás o 300 euro, podľa scénara, ktorý je Vám všetkým známy, takže sa k nemu nebudem vyjadrovať..pochopiteľne na neho podávam trestné oznámenie, a do frazeologického slovníka podávam návrh na zmenu názvu „podvodník“ za názov „ľupták“ je výstižnejší..

    #56867
    admin
    Správce

    Pani z predchádzajúceho príspevku, vy aspoň nejakú sedačku máte doma. To on dobre vedel, že sedačka nebude z kože, ale ekokože. My ale nemáme ani peniaze, ani sedačku z ekokože. Určite sa Vám ozveme. Jeho dlh nám je ešte vyšší ako uvádzate Vy. Ďakujeme za kontakt.

    #56854
    admin
    Správce

    A je možné se s nimi domluvit česky, popřípadě slovensky? … chci totiž jednu sedačku od nich a nerad bych narazil na nějakého překupníka jako luxus-mobel.cz. Mimochodem, vygooglil jsem, že jednatelem je nějaký Marek Lupták, který dluží, kde může – takže je to tutovka pro vyhození peněz. Pokud budete chtít, pošlete mi polovinu zálohy a já Vám budu také vymýšlet pohádky 🙂 …. tímto pana Luptáka pozdravuji a přeji hodně úspěchu. A pozitivní recenze jsou fakt trapné …

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 47)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.