Nejrychlejší prodej domu v Praze

Úvodní stránka Fóra Reality Nejrychlejší prodej domu v Praze

  • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 4 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #20452
    admin
    Správce
    #65018
    admin
    Správce

    Prosím o zkušenosti s realitní kanceláří nebo prodejem na vlastní pěst, jaký způsob je pro prodej nemovitosti nejrychlejší? konkrétně v Praze?

    #65019
    admin
    Správce

    Nejrychlejší způsob, jak se dostat k penězům za nemovitost, je prodej nemovitosti přímo do realitní kanceláře. V Praze je dokonce realitní kancelář, která nabízí výkup nemovitosti do 24 hodin. Využil jsem jejich služeb normálního prodeje, ale vím, že tohle nabízí.

    #65020
    admin
    Správce

    Takže bych tam přišel a rovnou jim to prodal? nebo jak přesně to prosím funguje?

    #65021
    admin
    Správce

    No zase takhle to úplně není, že by jste tam přišel a rovnou jim to prodal. Já jsem to řešil přes realitní kancelář https://www.edoxreality.cz/vykup-do-24-hodin, kde jsem zavolal na infolinku 800 503 305, a tam jsem se domluvil na tomto odkupu. Po tom co si realitní kancelář překontroluje vlastnictví, a technickou stránku nemovitosti, tak se domluvíte na přímém odkupu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.