nová ložnice

Úvodní stránka Fóra Postele a matrace nová ložnice

  • Toto téma obsahuje celkem 135 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 136)
  • Autor
    Příspěvky
  • #58328
    admin
    Správce

    Firma Hästens je kvalitní a moderní, mám ji ráda s manželem jsme si nejdříve koupili postel ale pak i matraci a nemohu si tento set vynachválit dobře se mi na ni spí a je hezká vzhledově 🙂

    #58329
    admin
    Správce

    Dobrý den, mohli byste mi prosím poradit, jaká matrace je vhodná na spaní? Slyšela jsme, že z líné pěny jsou dobré, ale mám strach, ať nás z toho nebolí v zádech. Přítel má problém se zádama,tak hledáme něco, co mu nebude dělat problém. Děkuji za odpověď

    #58330
    admin
    Správce

    Já mám doma už asi sto let starou postel, chudáka rozvrzaného, taky už hledáme novou. Nejlépe už s roštem a matrací ať nemusíme už shánět nic dalšího

    #58331
    admin
    Správce

    Postel i matraci sezenes od firmy Hästens, velice kvalitni a vstricna firma ktera vyrabi moderni a kvalitni postele, s manzelem si nemuzeme stezovat 🙂

    #58332
    admin
    Správce

    My jsme koupili s manželem matraci na http://www.prospanek.cz/ a jsme moc spokojení, spí na nám na ní dobře jako nikdy dřív, a to nemáme problémy se zády nebo s klouboy ale ten rozdíl je přesto znát když spíte na matraci z kvalitního materiálu a dobře vyrobené, máme matraci Tempur, měli ji zrovna ve slevě a je to vážně paráda.

    #58333
    admin
    Správce

    Ahoj, postel je základ, a určitě se vyplatí do ní investovat a pořídit si kvalitní (nejen rám, ale přip. rošt a matraci!!!!) Já teď dostala novou postel jako dárek, pro inspiraci můžete kouknout sem: http://www.seart.cz/postele-c-3.html
    různé barvy, provedení, velikosti – opravdu super výběr z masivu.

    #58334
    admin
    Správce

    taky mám dobrou zkušenost s obchodem ProSpánek, mají tam podle mého názoru nejhezčí nábytek, moderní, jednoduchý a vkusný, navíc velmi krásné dřevo ať už jakkoliv mořené, máme od nich manželskou postel z buku i s úložným prostorem a k ní do sady noční stolky a skříň, a matraci Perdormire, paráda!

    #58335
    admin
    Správce

    značka perdormire je jsem četla hodně oblíbená, stejně tak i tempur, jsou to prý zahraniční značky vysoké kvality, takže bych si ráda taky koupila matraci od jedné z těch značek, asi zajdu do toho prospánku když píšete že je tam mají

    #58336
    admin
    Správce

    My jsme s přítelem zařídili ložnici převážně v tomhle obchodě http://www.prospanek.cz/ koupili jsme si u nich postel, noční stolky a komodu a taky matraci a lůžkoviny, nikdy bych neřekla že si dokážu vybrat v jednom obchodě ale mají tu dobré ceny a velký výběr, všechno vkusné a moderní, takže podle mého gusta, sehnat doplňky už byl potom jenom detail

    #58337
    admin
    Správce

    pro nás bylo nejdůležitější aby postel měla úlonžý prostor protože máme malou ložnici a samozřejmě hodně věcí který nechceme vystavovat takže jsme sháněli postel s velkým úložným prostorem,takže jsem ráda za vaše tipy protože jsme díky vám vybrali tuhle http://www.prospanek.cz/postel-solido a jsme s ní moc spokojení

    #58338
    admin
    Správce

    Ahoj Luciee my jsme si od nich koupili postel asi před třemi roky a jsme s ní pořád moc spokojení.Je pořád pevná jako když byla nová a ani nevrzne,navíc jsme vybrali podle mého názoru nadčasový design který se nikdy neomrzí,máme k ní i šuplíky takže nám zajišťuje i dostatek úložného prostoru.My jsme s ní maximálně spokojení takže klidně do toho 😉

    #58308
    admin
    Správce

    pořídil jste si někdo ortopedickou matraci kvůli bolestem zad nebo stačí koupit jenom nějakou tvrdší matraci a ortopedická není potřeba?chtěla bych se těch bolestí už zbavit a matrace je prý hodně důležitá ale potřebuju nějakou levnější

    #58339
    admin
    Správce

    Já myslím,že když koupíš kvalitní tak nemusí být přímo ortopedická,ono jde o to aby držela páteř ve správné poloze,takže když nebude měkká a dokáže se dobře přizpůsobit tělu tak to stačí,ale to je potřeba vybrat v obchodě kde tomu rozumí a poradí.Dobrou zkušenost mám s obchodem Prospánek,byla jsem si tam vybírat matraci a nechala si poradit a jsem s ní moc spokojená.

    #58340
    admin
    Správce

    já mám za 4 tisíce tuhle matraci http://www.prospanek.cz/theressa-zonovana-matrace-ze-studene-peny kvůli bolestem krční páteře mi ji doporučili protože jsem hledala nějakou v nižší cenové kategorii,myslím že není přímo ortopedická ale má vlastnosti jakoby jo,moc se v tom nevyznám jak se to označuje,každopádně je pro mě ale uplně skvělá a jinou bych ani nechtěla

    #58341
    admin
    Správce

    díky to vypadá dobře za tu cenu.objednávala sis jí přes internet nebo sis jí vybírala na prodejně?jestli sis jí objednávala tak jak dlouho asi tak trvalo než přišla?a jeslti se ještě můžu zeptat jak dlouho ji máš?mám strach aby se mi matrace neproležela za chvíli protože naposled se mi to tak stalo a byla jsem hodně naštvaná protože to tím pádem byly vyhozený peníze,tenhle obchod vypadá seriozně ale radši se ještě zeptám

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 136)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.