podvodný makléř

Úvodní stránka Fóra Bazény, sauny, vířivky podvodný makléř

  • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 6 roky a 2 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #21472
    admin
    Správce

    Pokud hledáte dům
    na narazíte na Maluas , tak bacha! Domy, které
    nabízí nikdy nepostavil, viz radovan.bloger.cz/pribehy-cestovani/Maluas-a-jeho-domy-Detko-podvod

    #17133
    admin
    Správce
    #21473
    admin
    Správce

    Dobrý den,prostřednictvím r.k.Středočeské reality spol.s.r.o. jsem si pronajala byt.Ihned po podpisu náj.smlouvy(a uhrazení nájemného předem) mi makléř ONDŘEJ PAČES oznámil, mnoho závad v bytě a dokonce mi sdělil, že klíče od sklepa mi pronajímatel nepředá.Dala jsem výpověď z nájmu bytu a makléř mi s úsměvem sdělili, že mi poplatek za zprostředkování nájmu(provizi)nevrátí.Obrátila jsem se tedy se stížností na r.k. a tam jsem zjistila,že makléř O.PAČES je jeden ze 3.jednatelů r.k.Jednatelé (MATTANELI a KUBEŠ)mi velmi arogantním způsobem sdělili, že je to problém „pouze“p.PAČESE(i když jednal jménem společnosti Středočeské reality) a nemám je již obtěžovat.Na internetu jsem našla již několik nespokojených (podvedených) klientů.Podala jsem stížnost k ARK a nyní čekám na odpověď.Obrátila jsem se také na dTest,kde má možnost se k celému sporu vyjádřit i r.k.Domnívám se ale, že celou záležitost budu muset řešit soudní cestou.

    #21474
    admin
    Správce

    Dobrý den,

    jmenuji se Ondřej Pačes a již patnáctým rokem pracuji jako realitní makléř, posledních deset let jsem jedním z jednatelů naší společnosti Středočeské reality. Práce mě nesmírně baví, rád jednám s lidmi a vždy se snažím aby moji klienti byli spokojeni. Snad se mi to daří s ohledem na fakt, že se na mně zákazníci obracejí opakovaně a dávají doporučení. Dobrou pověst se mi bohužel snaží pokazit nespokojená klientka paní Andrea Havlová. Na různých diskuzních fórech o mně šíří nepravdivé informace. Nebudu zde popisovat celou kauzu, vše je k dohledání zde: https://www.vasestiznosti.cz/stiznost/6646/vraceni-poplatku-ve-vysi-10-000-za-zprostredkovani-najmu-bytu
    Jen dodám, že celou záležitost z podnětu paní Havlové šetřila dozorčí rada Asociace realitních kanceláří České republiky (jejíž jsme členem) a konstatovala, že stížnost paní Havlové je neoprávněná.

    Děkuji za pozornost a přeji hezký den.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.