Prodej sám nebo s realitkou?

Úvodní stránka Fóra Reality Prodej sám nebo s realitkou?

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 4 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #20449
    admin
    Správce
    #65004
    admin
    Správce

    Mohl bych se zeptat na zkušenosti ostatních, zda je lepší pro prodej nemovitosti uvažovat o prodeji sám nebo s realitní kanceláří? zajímá mne to pro prodej v Praze.

    #65005
    admin
    Správce

    Zkoušel jsem to, myslel jsem si, že nemovitost prodám sám výhodněji, konkrétně také v Praze, ale není to pravda. Měl jsem s tím jen spoustu obíhání a telefonátů, a k prodeji nikdy nakonec nedošlo. Pak jsem zvolil prodej přes realitní kancelář, která dokázala za 3 týdny najít kupce.

    #65006
    admin
    Správce

    To byla tedy realitní kancelář přímo z Prahy, která dokázala najít kupce za 3 týdny?

    #65007
    admin
    Správce

    Ano realitní kancelář přímo z Prahy, pokud se chcete podívat na jejich internetové stránky, tak se podívejte na https://www.edoxreality.cz/. Jinak v Praze mají pobočku na adrese Senovážné náměstí 978/23 nebo mají bezplatnou telefonní linku 800 503 305.

    #65008
    admin
    Správce

    Taky jsem to zkoušel a z vlastní zkušenosti to nedoporučuji, jak psal Vilém, je to samí obíhaní, volání a nakonec nic z toho, pak se najde někdo další a zase všechno znova, takže podle mě pro fyzický i duševní zdraví je lepší to odevzdat někomu zkušenějšímu, já byt nakonec prodal přes mm reality, a s těmi to bylo v pohodě, asi do týdne našli kupce a bez delších protahovaček se to vyřešilo asi do 14 dní.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.