Reality

Úvodní stránka Fóra Ostatní Reality

  • Toto téma obsahuje celkem 327 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 286. až 300. (celkem z 328)
  • Autor
    Příspěvky
  • #54464
    admin
    Správce

    Za sebe jsem s Coloseum nemovitosti realitkou také velmi spokojen.. Mám zkušenost s pobočkou v Brně, pan Luboš Ujčík je velice schopný makléř

    #54465
    admin
    Správce

    Děkuji firmě Realitstav za práci, kterou jste odvedli při prodeji mého domu. Mám s makléřem p. Klvaňou velmi dobrou zkušenost. A mohu vřele doporučit, tak jako byl doporučen mi, už pro rychlé jednání v prodeji a spolehlivou komunikaci.
    Mimoto, nedá mi to, ale vyjádřím se i k předešlému textu i když je staršího data. Pokud Anonym napadá někoho za solidní a logický názor, osobu která se veřejně podepíše, by se měl nechat vyšetřit ! Co za osobu proboha jste.

    #54466
    admin
    Správce

    Mohu jen potvrdit,i já mám pozitivní zkušenost

    #54467
    admin
    Správce

    My osobně máme s manželem zkušenosti s realitní kanceláří v Praze – http://happyhouserentals.com/.

    Řešili jsme tenkrát koupi našeho domečku na okraji Prahy. Nejprve jsme se do toho pustili sami, ale nijak jsme se na trhu s nemovitostmi neorientovali a celková problematika pro nás byla velkou neznámou a paní z realitky nám fakt moc pomohla. Vyplatilo se nám investovat do zprostředkování.

    #54468
    admin
    Správce

    Můžete mi nějak podrobněji popsat někdo spolupráci s Coloseum Nemovitosti?

    #54469
    admin
    Správce

    Má někdo zkušenost s touto realitní kanceláří? http://www.faraon.cz/cs/

    #54470
    admin
    Správce

    Za sebe můžu Faraon doporučit,jednal jsem snimi kvůli prodeji a vše probíhalo na výbornou

    #54471
    admin
    Správce

    Sám jsem měl tu čest s Faraon realitní kanceláří v Praze a nejvíce se mi na nich líbilo férové jednání

    #54472
    admin
    Správce

    Férové jednání je potřeba, kde ta reality konkrétně v Praze je?

    #54473
    admin
    Správce

    Konkrétněji v Praze 2 na Polské, na stránkách je kontakt přesný

    #54474
    admin
    Správce

    Možu potvrdit že férový jednání je v dnešní době u realitek vzácnost. Za mě s Faraon v Praze taky supr zkušenost

    #54475
    admin
    Správce

    Prozradí mi někdo nějakou konkrétnější zkušenost s Faraon realitní kanceláří?

    #54476
    admin
    Správce

    Velmi rád. Zprvu jsem se obrátil na jinou rk kterou nebudu jmenovat, ohledně prodeje domu. Vše se strašně táhlo, zájemce nikde, navíc jednání ze strany realitky katastrofa. Známý mi doporučil Faraon, že má dobrou zkušenost tak jsem se rozloučil kde jsem nebyl spokojen a začal spolupracovat s Faraon reality. Tam jsem zažil naprosto jiný přístup. Bezproblémová komunikace ze strany realitního makléře, všechno semnou řešil a informoval mne a asi čtvrtý zájemce si dům koupil. Takže asi tolik k mojí zkušenosti ..

    #54477
    admin
    Správce

    díky za odpověď, naprosto stačí. Prubnu to a obrátím se na ně též

    #54478
    admin
    Správce

    Doporučíte mi někdo dobrou realitní kancelář z Brna?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 286. až 300. (celkem z 328)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.