Rekonstrukce bytu

Úvodní stránka Fóra Reality Rekonstrukce bytu

  • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 8 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #64830
    admin
    Správce

    Chtěla bych se podělit o příšernou zkušenost při celkové rekonstrukci bytu o vel. 100m2 za 1,5 milionu (bez zařizovacích předmětů a oken), na kterou jsem si na základě referencí z webu najala firmu Vrátný Group s.r.o. pana Aleše Vrátného. Výsledek této kompletní rekonstrukce jsou křivé podlahy v místech, kde vedou trubky k topení, na stropech je didět přesekané rozvody elektro, zdi jsou hrubé s viditelnými místy po rozvodech elektro, stěrky v koupelnách naprosto příšerné, odfláknuté úložné prostory/podhledy, namontován jiný kotel než bylo uvedeno v projektu – bez konzultace. Po celou dobu rekostrukce jsem byla nucena platit nad rámec prostavěnosti, hotově a to i částky 300 tisíc Kč, jinak majitel zastavil stavbu – tedy nulová možnost vyjednat nápravu špatně provedených věcí v průběhu stavby. Před finálním předáním bytu, kdy už bylo jasné, že kvalita prací je špatná se pan Vrátný pokusil telefonicky uplatit můj stavební dozor ..“nějak to s ní zkoulejte, já Vám pak něco dám“, čímž je jasné, že si je špatně provedené práce vědom. Nedostatky, které si zapsal a odsouhlasil, že opraví, nejsou ani po 3 týdnech udělané. Skluz více než 3 měsíce, navyšování původního rozpočtu, platby předem v hotovosti a snaha zkorumpovat stav. dozor!!!! Dejte si bacha!!!!

    #20398
    admin
    Správce
    #64831
    admin
    Správce

    No jeje, děkuji moc za super recenzi. To my bychom si také chtěli udělat teď rekonstrukci a právě jsme na tohoto pána koukali. Dále v našem hledáčku byla firma http://pwinterier.cz , která se nám ale zdá býti v pořádku. Nicméně Vám velice děkujeme za toto upozornění, ještě že jsme ho nekontaktovali.

    #64832
    admin
    Správce

    Kdyby někdo hledal spolehlivou firmu na vyklízení bytu před rekonstrukcí v Mladé Boleslavi, tak doporučuji firmu https://vyklizenimladaboleslav.cz/ Domluvil jsem se na rychlém vyklizení, které proběhlo v neděli, tedy mimo pracovní dobu. Ale na tom nebyl vůbec žádný problém se domluvit.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.