Reklama

Jak se staví sen: Modulová kuchyně pro sportovní rodinu

16.11.2011 | Redakce | Rubrika - Jak se staví sen

Velká dispoziční rošáda se odehraje u rodiny Badalových v dalším díle designové a stavební show Jak se staví sen. Sehraná dvojice Tomáš Marx a David Machač se totiž pustí do proměny kuchyně pro sportovně založené majitele, kteří jsou ochotni obětovat prostor své dosavadní ložnice.

Jak se staví sen: Modulová kuchyně pro sportovní rodinu
Reklama

Rodina je plná sportovních nadšenců, žije výlety na kole, tenisem a lyžováním. Miluje však i dobré jídlo a pití či posezení u kvalitního vína. Stávající kuchyňská linka však majitelům neposkytuje dostatečný komfort pro přípravu gastronomických pochoutek, a proto si paní Denisa vyžádala radu od týmu splněných snů. Do jaké kreace se tentokrát pustí profesionálové David Machač a Tomáš Marx?

Badalovi jsou velice společenští a mají často návštěvy. Při nich je však bohužel hostitelka často izolovaná v samostatné místnosti kuchyně. Proto se majitelé rozhodli obětovat sousední ložnici, aby designéři pořadu Jak se staví sen zkusili oba prostory propojit a vytvořit jeden vzdušný.
Designéři se tentokrát rozhodnou pro modulovou kuchyňskou linku. Vhodným rozvržením modulů a s použitím upravených detailů lze totiž docílit skvělého výsledku za nízkou cenu. Co si však pod pojmem modul představit? A co vše dnes výrobci nabízejí?

Nenechte si ujít vznik kuchyně pro aktivní a společenskou rodinu již v sobotu 19. listopadu od 18.00 v pořadu Jak se staví sen!

Více informací naleznete na stránkách www.iprima.cz.

Další článek pořadu Jak se staví sen uveřejníme opět příští týden.


Přečtěte si další velmi podobné články na webu obydleni.cz:

Jak vybrat kuchyň pro malou nebo velkou rodinu? Záleží na barvě i na šuplících
Kuchyně pro pány
Zelená kuchyně pro příznivce bio stylu
Jak se staví sen: Božská kuchyně pro hlavu rodiny
Jak se staví sen: Multifunkční kuchyně pro tři generace

Reklama
Reklama

Související články

Jak se staví sen: proměna tří místností pro babičku s vnučkou

27.04.2017 | Jak se staví sen

Babička Marcela a dvanáctiletá vnučka Aneta bydlí samy v pražském paneláku. Babička je pro Anetu vším – mámou, tátou, dědou a babičkou v jednom.… Celý článek

Dětský pokoj a spousta překvapení pro velkou rodinku

14.06.2013 | Jak se staví sen

Vopelákovi jsou rozvětvená rodina a žijí pěkně postaru – tři generace pod jednou střechou. Pro své děti by si přáli pokojíček a pro dědečka Jana… Celý článek

Koupelna inspirovaná mořem

05.06.2013 | Jak se staví sen

Barbora a Honza s malým Davidem přestavují domeček. Splnil se jim velký sen, bydlet v malém domku uprostřed města. Prozatím žijí v bytě, ale potřeba… Celý článek

Reklama
Reklama