Reklama

Jak se staví sen: Multifunkční kuchyně pro tři generace

02.02.2012 | Redakce | Rubrika - Jak se staví sen

Paní Stanislava má opravdu velmi nehezkou kuchyňskou linku, která pamatuje dobrých 40 let. Nedávno se chtěla s vervou a vlastními nápady pustit do rekonstrukce, ale bohužel ji propustili po šestnácti letech z práce. Proměna kuchyně se rázem vrátila do sféry snu. Splní jí ho náš tým složený z designérů Zuzany Strouhalové a Radovana Mačáka?

Jak se staví sen: Multifunkční kuchyně pro tři generace
Reklama

Paní Stanislavě je více než padesát let a žije již od útlého mládí v malém bytě 1+1. Teď se však plánují v jejím životě změny – nastěhuje se k ní její dcera i s miminkem. Starožitná kuchyně se proto bude muset o to více proměnit v praktický prostor, ve kterém je možné krmit i malé dítě.

Aktuální stav kuchyně je pro potřeby starší uživatelky i mladé rodinky naprosto nevyhovující. Prostor je nedostatečně vybaven, zahlcen zbytečným nábytkem i doplňky, a hlavně není jednotně uspořádán. Jak si s ním designéři poradí, aby do něj vměstnali varnou část, jídelnu i lůžko pro občasné přespávání?

Velkým nedostatkem místnosti je neodpovídající osvětlení, a proto si k této proměně přizveme odborníka na osvětlení, který promluví o možnostech svítidel, o nových trendech a designech. Jak by se mělo při rekonstrukcích rozmísťovat světlo podle funkčních zón?

Sledujte vznik multifunkční kuchyně, v níž si designéři originálně pohrají s barvami, již v sobotu 4. února od 18.00 hod na Prima family!
Přečtěte si další velmi podobné články na webu obydleni.cz:

Jak vybrat kuchyň pro malou nebo velkou rodinu? Záleží na barvě i na šuplících
Kuchyně pro pány
Zelená kuchyně pro příznivce bio stylu
Jak se staví sen: Modulová kuchyně pro sportovní rodinu
Jak se staví sen: Božská kuchyně pro hlavu rodiny

Reklama
Reklama

Související články

Jak se staví sen: proměna tří místností pro babičku s vnučkou

27.04.2017 | Jak se staví sen

Babička Marcela a dvanáctiletá vnučka Aneta bydlí samy v pražském paneláku. Babička je pro Anetu vším – mámou, tátou, dědou a babičkou v jednom.… Celý článek

Dětský pokoj a spousta překvapení pro velkou rodinku

14.06.2013 | Jak se staví sen

Vopelákovi jsou rozvětvená rodina a žijí pěkně postaru – tři generace pod jednou střechou. Pro své děti by si přáli pokojíček a pro dědečka Jana… Celý článek

Koupelna inspirovaná mořem

05.06.2013 | Jak se staví sen

Barbora a Honza s malým Davidem přestavují domeček. Splnil se jim velký sen, bydlet v malém domku uprostřed města. Prozatím žijí v bytě, ale potřeba… Celý článek

Reklama
Reklama