Vyhrajte rodinný dům pro celou rodinu v hodnotě 3 000 000 Kč.

13.7.2011 | PR článek | Rubrika - Stavba

Vyhrajte rodinný dům pro celou rodinu v hodnotě 3 000 000 Kč.

Společnost Countes Company, s.r.o., ve spolupráci se svými partnery připravila pro letní období velmi hodnotnou soutěž o rodinný dům v hodnotě 3 000 000 Kč. Této soutěže se může zúčastnit každý občan České republiky. Formou SMS za cenu 20 korun odpoví na soutěžní otázku a otevře se mu tak možnost vyhrát dům pro svou rodinu.
O jaký dům se hraje?

Společnost Countes Company, s.r.o., společně s partnery KM BETA, VEKRA OKNA, Schiedel komíny, BASF a INTELO připravila do soutěže dům v hodnotě 3 000 000 Kč, který je koncipován jako nízkoenergetický inteligentní dům při použití nejmodernější stavebních technologií.

Soutěž probíhá od 15. 6. 2011. Výsledky soutěže budou vyhodnoceny za účasti notáře, kde bude vyhlášen výherce hlavní výhry a výherci vedlejších výher.

Více se o celé soutěži dozvíte na webové stránce www.dumzdarma.cz, kde si můžete nejen přečíst pravidla soutěže, ale také se podívat na vizuální podobu domu a jeho půdorysné vyobrazení. Zároveň zde máte možnost seznámit se s další nabídkou 560 projektových řešení domů v podobě zpracovaných projektů, které společnost nabízí.

Rodinný dům, který byl do soutěže věnován, je autorským dílem architektů divize Project Atelier. Vyznačuje se komfortním uživatelským standardem a energeticky přívětivými náklady na svůj provoz.

Prezentace celé soutěže je dostupná na připraveném videoklipu na portále YouTube. Každý uživatel může toto zajímavé video shlédnout a přidat hodnocení, zda je pro něj soutěž zajímavá, nebo ne.

Marketingovou kampaň spolu s veškerými komunikačními prostředky pro společnost Countes Company, s.r.o., zpracovala společnost SEO & PPC Solutions, s.r.o..

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Jak vyzrát na déšť

Jak vyzrát na déšť

22.8.2011 | PR článek | Stavba

Na střechu každého středně velkého domu či chalupy spadne v našich podmínkách ročně až 60 m3 dešťové vody, letošní léto se zdálo, že vody bylo snad je... Celý článek

Jaký dům je nejlepší pro alergické dítě? Ten, který dýchá

Jaký dům je nejlepší pro alergické dítě? Ten, který dýchá

17.8.2011 | Redakce | Stavba

Alergie neznamená pro děti jen omezený pobyt v přírodě nebo sennou rýmu z čerstvě posekané trávy. Nástrahy v podobě prachu, roztočů nebo látek, které ... Celý článek

Izolace stěn kamennou vlnou pro klidný odpočinek a zdravý spánek

Izolace stěn kamennou vlnou pro klidný odpočinek a zdravý spánek

7.6.2011 | PR článek | Stavba

„Mluvte tiše, tady i stěny mají uši…“ Je vám to povědomé? Ve většině místností především starších bytů i rodinných domů, ale i novostaveb, jsou zvuky ... Celý článek

Tepelná i zvuková pohoda pod podlahou s izolací z kamenné vlny

Tepelná i zvuková pohoda pod podlahou s izolací z kamenné vlny

13.5.2011 | PR článek | Stavba

Plovoucí podlaha jako základ tepelné a zvukové pohody v interiéru. Nejde jen o podlahovou krytinu, ale především o kvalitní izolaci podlahy. Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii