Bezchlorová úprava vody

Úvodní stránka Fóra Bazény, sauny, vířivky Bezchlorová úprava vody

  • Toto téma obsahuje celkem 28 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 3 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 29)
  • Autor
    Příspěvky
  • #21566
    admin
    Správce

    Dobrý den, chci se s Vámi, co máte bazén nebo o něm přemýšlíte, podělit o zkušenosti s úpravou bazénové vody. Mám druhým rokem zapuštěný bazén. Nejsem vyznavačem chemie, ale první rok používání bazénu, jsem na desinfekci používal výhradně chlorové tablety. Jelikož to ale nevyhovovalo ani mně, ani mým nejbližším (především dětem), začal jsem hledat jiné možnosti. Doslechl jsem se o UV lampách, které vodu čistí pomocí UV záření, ale nechtěl jsem mít tu nejlevnější, ale spíše naopak a nesnažit se ušetřit na úkor mých blízkých. Delší dobu jsem hlledal ten „jediný“ správný výrobek. Nakonec mi s výběrem pomohl kamarád, který mi doporučil stejný UV systém, jaký používá sám. Po prvním roce v provozu musím říct, že voda splňuje všechny parametry, jaké má mít absolutně čistá a nezávadná voda. Pokud už takké nechcete používat zdraví škodlivou chemii, doporučuji kontaktovat fy Lifetech s.r.o.

    #17149
    admin
    Správce
    #21567
    admin
    Správce

    Pokud mohu doporučit, pokud máte bazén, navštivte bazenovachemiepraha.cz . Já jsem s jejich službami a kvalitou dostupného sortimentu naprosto spokojen a nadšen, dá se říct 🙂

    #21568
    admin
    Správce

    Jak píšeš, moc mi hlava nebere, proč lidi ještě chlor chtějí, když je slaná voda šetrná a vyjde levněji. Kupovali jsme loňské léto bazén u albixonu a tam nám to hned řekli, že nám tuto variantu doporučují.máme malé děti a chlor pro ně není dobrý, v létě se ráchají od rána do večera.

    #21569
    admin
    Správce

    Uz bych jinou, nez slanou upravu vody nechtela. Nedrázdí to tak kuzi a nemusím mít strach, ze se mi deti osypou.

    #21570
    admin
    Správce

    Slanou vodu znám jen z more…ale to se nasype místo chloru sul nebo se to delá jinak?

    #21571
    admin
    Správce

    nn musís na to mít primo vybavení do bazenu – http://www.albixon.cz/bazenove-prislusenstvi/bezchlorova-uprava-vody/slana-uprava-vody/ já více jako zenská nevím 🙂 musela bych se poptat svýho chlapa

    #21572
    admin
    Správce

    Do budoucna bazen v planu máme, zatím dávame do kupy dum. Urcite nad slanou upravou popremýslime, zdá se mi to dost setrne oproti chloru.Pekny den

    #21573
    admin
    Správce

    Ahoj nove jsme si poridili virivku a chtel bych se zeptat co by jste mi doporucili za pripraveky bez chloru

    #21574
    admin
    Správce

    Ahoj já používám bezchlorovou chemii a nemůžu si to vynachválit.

    #21575
    admin
    Správce

    A kde ji kupujes?

    #21576
    admin
    Správce

    http://www.guaa.cz/cs/guaa-pool-whirlpool-virivky kupuji ji zde a musím říct,že super domluva a rychlá dodávka.

    #21577
    admin
    Správce

    Dobrý den, mátě někdo zkušenosti s https://www.guaa.cz/3-guaa-pool ? Hledám bezchlorovou alternativu bazénové chemie, a tato mě velice zaujala.

    #21578
    admin
    Správce

    Já můžu určitě doporučit guaa, nakupuji od nich bezchlorovou chemii a maximální spokojenost.

    #21579
    admin
    Správce

    Tak to rád slyším. Hledám něco kvalitního už delší dobu a zatím mě všechno ostatní docela zklamalo.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 29)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.