Bohemia Energy – zkušenosti se samoodečtem

Úvodní stránka Fóra Krby a vytápění Bohemia Energy – zkušenosti se samoodečtem

  • Toto téma obsahuje celkem 100 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 101)
  • Autor
    Příspěvky
  • #40465
    admin
    Správce

    Máte v bytě přívod krbu? může být třeba někde zazděný….

    #40466
    admin
    Správce

    To bohužel nemáme, byt je v novějším bytovém domě, takže cca 7 let starý, a komín tady určitě není, takže to je asi neřešitelné co?

    #40467
    admin
    Správce

    Řešitelné to je, můžete si pořídit lihovou krbovou vložku, kamarád ji má také v bytě, a je se ní opravdu velice spokojený, koupil ji od výrobce http://www.krby-bef.cz/

    #40468
    admin
    Správce

    Mně ten samoodečet přijde spíš jako taková kontrola, určitě to není nic zbytečného, ale osobně toho nevyužívám. Spoléhám na to co mi přijde opsat distributor a pak Bohemia energy vykalkuluje. I při zpětných kontrolách jsem to od nich měl vždy v pořádku.

    #40469
    admin
    Správce

    U nás teda zvoní jenom kvůli plynu a vodě, elektroměr máme přístupný z venku domu, takže je to takový překvápko, když najednou domů dorazí dopis s vyúčtováním. Většinou se to i schází v jednom měsíci. Ale letos to bylo v pohodě, loni nám Bohemia energy o pár stovek zvedla zálohy a letos už nám na poštovní poukázce přišla dobírka 16 stovek, takže to co jsme zas museli doplatit za vodu jsme dobrali za energie. Takže aspoň, že se to nějak vyrovnalo 🙂

    #40470
    admin
    Správce

    Dobrý den a zdravím, já už mám letos vyúčtování za sebou a jsem po něm pěkně nakrknutá a chci co nejdřív změnit dodavatele. Co jsem se byla sama schopná na internetu v kalkulačkách doklikat, tak teďka nejvýhodněji vychází Bohemia energy. Můžete mi prosím poradit jak na změnu a celkově vůbec jaké máte s Bohemia energy zkušenosti? Budu vám vděčný, díky.

    #40471
    admin
    Správce

    Nevím jak je to u nich teď, osobně už je mám delší dobu, ale co mám zkušenosti, tak se mi změnou podařilo snížit platby ročně o 2tisíce, takže za mě v této otázce jen spokojenost.

    #40472
    admin
    Správce

    O změnu zažádejte přímo u Bohemia Energy, oni vám s tím pomůžou a nebudete tak mít žádné náklady. Za mě to vyřídil přímo jejich zástupce ještě u mě doma, takže jsem ani nemusela nikam volat. Letos už je mám třetím rokem a je to okáčko.

    #40473
    admin
    Správce

    No já bych asi víc než toho podomního prodejce doporučila jejich zákaznickou linku, mají jí zadarmo a co jsem mluvila já s jejich operátorkou, tak byla velice milá, ale samozřejmě je to podle toho na koho zrovna natrefíte. Nicméně mi nabídli slevu a ještě pomohli s vyřízením 😉

    #40474
    admin
    Správce

    Já je mám čerstvě, v porovnání by pro mě měli vyjít asi o nějakou tisícovku levněji, tak jsem na to zvědavá. Doporučil mi je táta, abych něco ušetřila, tak jsem dala na rodičovskou radu.

    #40475
    admin
    Správce

    http://mewkid.net/order-amoxicillin/ – Amoxicillin 500mg Capsules Buy Amoxicillin kne.rjfg.obydleni.cz.man.nd http://mewkid.net/order-amoxicillin/

    #40476
    admin
    Správce
    #40477
    admin
    Správce

    Já si dělám samoodečet každý měsíc vždycky poslední den v měsíci. Někomu se to může zdát absolutně zbytečný, ale mám aspoň spotřebu pod dohledem. Nic za samoodečet neplatím, tak copa to nevyužít. A taky jsem díky tomu jednou předešel reklamaci.

    #40478
    admin
    Správce

    Já jsem si u nich nechával vystavit mimořádnou fakturu na základě samoodečtu a mimochodem jsem zjistil, že tuhle službu taky každá firma neposkytuje. Stálo mě to nějakých 40 korun, ale dostal jsem informace co jsem potřeboval, než jsme se doma pustili do změn.

    #40479
    admin
    Správce

    Tak každý měsíc samoodečet nedělám, ale vkládal jsem ho tam hnedka 1. abych tam neměl moc velký rozdíly. Jsem zvědavý jak dlouho bude trvat vystavení veškerých faktur. Loni mi ho Bohemia energy poslala celkem rychle, že jsem se nestačil divit.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 101)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.