v bílé variantě

Úvodní stránka Fóra Pohovky a křesla v bílé variantě

  • Toto téma obsahuje celkem 39 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 4 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 40)
  • Autor
    Příspěvky
  • #20100
    admin
    Správce
    #56756
    admin
    Správce

    ta bílá varianta,se mi zdá hezčí,ale i ta červená není špatná,je to fajn,že můžete kombinovat.Jdou i křesla dát do jiné varianty?

    #56757
    admin
    Správce

    Mám doma bílou koženou sedačku, ale je už docela špinavá od riflí a potřebovala bych ji nechat vyčistit. Hledám někoho opravdu spolehlivého.

    #56758
    admin
    Správce

    Na kůži ti můžu doporučit kluky z mistrkuze.cz Dělají Prahu a Čechy a s prací sme byli fakt spokojení. Rychlost, cena… nemám co vytknout.

    #56759
    admin
    Správce

    Moc děkuji za doporučení. Jdu tam zavolat.

    #56760
    admin
    Správce

    Bílou variantu doporučuji 100%, máme takovou bílou krémovou, špinavá moc není, záleží jak se k tomu člověk bude chovat.

    #56761
    admin
    Správce

    kuze se neda srovnat treba s kozenkou, ovsem je treba se o ni poradne starat 🙂

    #56762
    admin
    Správce

    bila je velmi moderni. je to neutralni barva ale zaroven je o ni vetsi starost a pece 🙂

    #56763
    admin
    Správce

    mrkni na sconto.cz

    #56764
    admin
    Správce

    mrkni se ve scontu, my od nich mame bilou kozenkovou sedacku a je super.

    #56765
    admin
    Správce

    Bila je krasna, moc ale je treba se o ni starat aby se nepodrela a chovat se k ni no. ovsem bily lesk v kuchyni je krásný

    #56766
    admin
    Správce

    bíla je krásná o tom žádná, ale člověk se o ni musí starat a neustále si o ni dbát aby vypadala stále jako nová a hlavně čistá

    #56767
    admin
    Správce

    kremova je hezci jak bila, a hodi se vice do interieru nez bila aspon tedy u nas

    #56768
    admin
    Správce

    pro mě je bílá nejlepší. ale záleží na celkové barevnosti obyvaciho pokoje

    #56769
    admin
    Správce

    Bíla je opravdu krásná, musí se ovšem dobře zkombinovat…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 40)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.