Nezařazené

Kde všude využijete multifunkční vysavač?

Tento pomocník se těší veliké oblibě v domácnostech díky funkcím, které značně uleví při úklidu i pracích doma, v dílně, garáži i na zahradě.

Je jasné, že toto zařízení využijete spíše při neobvyklých událostech – ikdyž běžný úklid domácnosti hravě zvládne také. Zejména je ale skvělým pomocníkem při rekonstrukci, protože hned při vrtání a dalších úkonech hned pohltí i jemné nečitoty jako je prach. V dílně jej využijete při pracích s nábytkem, opravách i kutění. Zejména ten s fukcí fukaru  nebudete chtít dát při takových pracích ani z ruky.

Není převapením, že vám usnadní uklid i moktrosuchých nečistot, takže od hlín, přes podestýlku a akvárko až po rozbitou vázu či kompot. Navíc bude úklid bezpečnější, rychlejší a vyhnete se přímému kontaktu s nepořádkem.

To samé ale platí i na zahradě – příjezdová cesta, zahradní domek, verandu, předsíň nebo altánek a terasu  s ním uklidíte bez mrknutí oka také. Je také vhodnějším řítrojem pro vysátí auta než běžný vysavač.

Kvalitní zpracování a inovativní technologii naleznete například ve víceúčelovém vysavači Kärcher WD 3 S CAR. Přístroj si poradí s jemnou i hrubou špínou. Robustní nádoba na prach 17 l, přívodní kabel 4 m a 2 m dlouhá hadice umožňují rozsáhlý úklid. Kvalitní skládaný filtr i odolný vliesový sáček zabrání prášení i při sání jemnějšího nepořádku. Před odstraněním mokrého nepořádku sáček stačí pouze vyjmout. Díky funkci fukaru jej navíc využijete i například při odstraňování pilin, napadaného listí, a hlavně při úklidu hůře dostupných míst a skulin. K přístroji dostanete i přílušenství, které oceníte při čištění domu, garáže, auta, terasy, a hlavně při úklidu hůře dostupných míst a skulin.  Podlahová hubice, štěrbinová hubice i nástavce speciálně pro úklid auta skutečně využijete i v dalších oblastech. V říjnu  navíc  WD 3 S CAR koupíte za akční cenu!

Základem pro to, aby vás vysavač nezklamal a práce s ním byla stále efektivní i při dlouhodobém používání stroje, je výběr kvalitního zařízení a samozřejmě i základní péče, díky které vysavač bude pracovat dlouho a kvalitně.

Při vysávání nečistot suchých používejte vždy vliesový sáček, protože slouží i jako  další filtr prachových částic. Jaké další zásady dodržovat pro dlouhý život a efektivní dlouhodobý úklid se dozvíte zde: Jak správně pracovat s víceúčelovým vysavačem a pečovat o něj | Karcher.cz

Více informací o pomocnících na doma i ven zjistíte na www.karcher.cz.