MM reality zkušenosti

Úvodní stránka Fóra Reality MM reality zkušenosti

  • Toto téma obsahuje celkem 60 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 61)
  • Autor
    Příspěvky
  • #64914
    admin
    Správce

    S námi se scházel makléř v čase kdy jsme mohli my s přítelem. Nám se ten makléř hodně přizpůsoboval je to o domluvě. Jinak byl teda také přes mm reality.

    #64915
    admin
    Správce

    dostali jsme na makléře z této realitky tip a dopadlo to všechno dobře…za sebe doporučuji…

    #64916
    admin
    Správce

    my jsme s makléřem z MM reality spolupracovali suprově…komunikace byla dobrá, bez žádného tlačení nebo přemlouvání do ničeho co bychom nechtěli… kupovali jsme byt který byl skrze jejich prostřednictví…

    #64917
    admin
    Správce

    Měla jsem tip od známe na makléřku z MM reality. Ta zařídila vše od prohlídek až po přípravu smluv a finálnímu podpisu.

    #64918
    admin
    Správce

    V tomhle jsou ti makléři fakt výhoda, že nemusíte nic sami řešit. Já jsem tomu ze začátku moc nedával, říkal jsem si, že jen zkusím jestli mi najdou nějaké kupce a k mému překvapení ho makléř z MM reality našel fakt rychle. Takže už máme byt prodaný.

    #64919
    admin
    Správce

    Já bych se třeba do prodeje sám nepouštěl. Ten makléř vám přece jenom zajistí všechno rychleji, ověří si lépe zájemce, smlouvy připraví a tak dále. Mám zkušenost s MM reality.

    #64920
    admin
    Správce

    Z mojí vlastní zkušenosti nebyl problém v domluvě. Jde o to, že víceméně všechno zařídí makléř sám bez vaší přítomnosti, takže ani není potřeba se scházet kvůli každé maličkosti. Uvidíte sama.

    #64921
    admin
    Správce

    My jsme si ze začátku chtěli prodávat bydlení sami, ale usoudili jsme, že bude lepší si nechat pomoci když jsem zjistili jaké je kolem toho papírování. My jsme vděční za tu pomoc.

    #64922
    admin
    Správce

    Vyzdvihuji korektní jednání a profesionální přístup. Nevěděla jsem jestli firmu oslovit a teď jsem za tu zkušenost velmi ráda. Doporučuji.

    #64923
    admin
    Správce

    Za nás milé, vstřícné a hlavně rychlé jednání s makléřem a bezvadný právní servis.

    #64924
    admin
    Správce

    Já četl že jste se stěhovali k vaší tchýni a hledali pro ní menší byt, už jsem chtěl psát že máme hodně shovívavou tchýni 😀 každopádně já když jsem se měl stěhovat a řešit to přes realitku tak jsem z toho byl krapet ve stresu, protože ohledně smluv a těhle věcí jsem hodně mimo, ale naštěstí jsem měl dobrou ruku na makléře, skoro všechno vyřídil za mě díky bohu, jinak bych asi do teď bydlel u rodičů.

    #64925
    admin
    Správce

    Taky to pro mě bylo poprvé, takže stres jsem z toho měl velký, ale nakonec to mm reality udělali hodně výhodně.

    #64926
    admin
    Správce

    My jsme taky potřebovali prodat celkem rychle, chtěli jsme si co nejdřív vzít hypotéku a začít stavět, a i s těma mmkama to bylo docela rychlý, zájemců bylo hodně, ale jsem ráda že si dali práci s prověřením toho člověka, i když to sice zabralo trochu času, ale měli jsme jistotu že peníze dostaneme a včas.

    #64927
    admin
    Správce

    Jo já jsem to taky nejdřív chtěl zkusit sám, ale pak jsem našel ideální byt v dochodné vzdálenosti do práce který oni inzerovali tak jsem do toho šel, a na druhou stranu jsem teď rád, protože toho dost obstarali sami.

    #64928
    admin
    Správce

    já si chtěl byt taky najít nejdřív sám, ale nenašel jsem žádný co by mi vyhovoval. A u nich na inzerci bylo takových bytů víc takže jsem do toho taky šel. Sice jsem platil provizi, ale aspoň bydlím v pěkném bytě a ne v nějaké rujně.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 61)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.