MM reality zkušenosti

Úvodní stránka Fóra Reality MM reality zkušenosti

  • Toto téma obsahuje celkem 60 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 61)
  • Autor
    Příspěvky
  • #64944
    admin
    Správce

    Dobrý den a mohu se zeptat za jak dlouho vám realitka našla byt který jste pořídili? My aktuálně řešíme taky koupi. Hypotéku máme schválenou a přesně jak píšete bychom raději do něčeho staršího co si uděláme k obrazu svému. S MM reality nemám zkušenost, ale viděla jsem třeba v utajeném šéfovi tu makléřku jak prodávala byt té starší babičky a moc se mi líbilo její vyjadřování a ona celkově. Tak kdybychom sehnali někoho podobného tak budu ráda.

    #64945
    admin
    Správce

    Dobrý den,
    nemáte prosím někdo zkušenost i s Remaxem? V jiné diskuzi jsem se dočetla, že je to franšíza, proto záleží pobočka od pobočky, na koho narazíte. Nejsem v tomhle zrovna zběhlá, takže jsem si jen zběžně načetla jak franšíza funguje. Chápu to podle tohoto https://www.vimvic.cz/clanek/co-je-fransiza-je-pro-vas-dostupna správně, že tedy když budu jednat s Remaxem a bude nějaký problém, řeší to daná pobočka? Mohu se případně obrátit na centrálu? Spíše mi jde o nějakou osobní zkušenost. Děkuji!

    #64946
    admin
    Správce

    Tak s koupí uplně nevím jak je to rychlé, ale podle mě to bude podobné jen delší pak to vyřizování s bankou a podobně. Každopádně nám našel nájemníky během měsíce. Domluvili jsme pak už je formality a dali nájemníkům klíče.

    #64947
    admin
    Správce

    Dobrý den, tak jen chci říct, že i v téhle době se najdou lidi, kteří svojí práci dělají dobře a ne jen ke svému prospěchu. Prodávali jsme pozemek, který jsme zdědili. Makléř se nám o vše postaral. Pozemek se prodal a za peníze jsme pořídili byt v Praze a to taky s pomocí makléře. Velmi nám ulehčil celý proces zařizování, schůzek, prohlídek a podobně. Děkujeme a za sebe mohu jedině doporučit.

    #64948
    admin
    Správce

    Ludku dobrý den, můžu se zeptat jak celý ten prodej a koupě zarověn trval dlouho? jestli jste museli nechat ověřovat nějaké smlouvy nebo to nechali čistě na makléři. Já teď řeším prodej bytu teda, kupovat zatím nehodlám nic, ale s tím prodejem by se mi pomoc hodila.

    #64949
    admin
    Správce

    Dobrý den, a můžu se zeptat v jaké lokalitě jste byt kupovali? Máme vyhlídnutý byt, který inzeruje právě MM reality a zjištujeme podrobnější informace, než je kontaktujeme. Doufám, že do té doby nebude byt z nabídky pryč.

    #64950
    admin
    Správce

    Tak ono je to hodně individuální, nejde se řídit podle mého případu jakoby. U nás celkový ten proces byl na 5 měsíců, ale jde o to, že se musí najít zájemce pak vše kolem toho nějakou dobu zabere. A potom chvíli trvalo než jsme našli byt který nám vyhovoval, ale jako za sebe musím říct, že bez toho makléře bych se do toho sám nepouštěl.

    #64951
    admin
    Správce

    Jasný chápu, i tak vám moc děkuji za vaši odpověd a makléře jsem se rozhodl kontaktovat.

    #64952
    admin
    Správce

    Poprvé jsem využila služeb nějakého realitního agenta – při prodeji našeho bytu nám byl opravdu nápomocen.

    #64953
    admin
    Správce

    a realitku jste oslovila sama? A mohu vědět jaká byla provize makléři? Řešíme také prodej, zatím na pěst, ale chceme vědět možnosti…

    #64954
    admin
    Správce

    Podle mě jsou v dnešní době lidé příliš usedlý a bojí se nějakých větších kroků, jako je například prodej nebo koupě. Já jsem prodával byt abychom šli do většího. Makléř z vaší realitky byl super. Cena bytu byla větší než jsem odhadoval. Provizi si makléř řekl naprosto adekvatní k celkové ceně bytu. Takže radím lidem at sbírají nové zkušenosti a ničeho se nebojí.

    #64955
    admin
    Správce

    Petře myslím si, že jste to vystihl. Mám kolem sebe známé kteří už přes 6 měsíců na vlastní pěst hledají byt ke koupi protože nechtějí dát provizi makléřům. Což mě osobně přijde jako uplná blbost. Hlavně při koupi kde se ceny pohybují v milionech, ale prostě každý svého štěstí strůjcem. My když jsem byt kupovali shodou okolností také s mm reality tak provize byla 5 procent což je podle mě naprosto v pořádku.

    #64956
    admin
    Správce

    S makléřem se kterým jsme teď spolupracovali jsme byli velice spokojení. Měl profesionální přístup ke klientovi a podle mě až nad rámec povinností realitních makléřů. Víceméně jsme se nemuseli vůbec o nic starat.

    #64957
    admin
    Správce

    Tak se podle mě pozná kvalitní makléř. Já jsem viděl nějakou ukázku na jejich aukci na Primě a říkaly jsme se ženou, že je oslovíme.

    #64958
    admin
    Správce

    Hodně lidí nakupuje hlavně na základě vizuálního kontaktu. Pokud chcete byt opravdu vyklidit, tak doporučuji firmu https://vyklizenimladaboleslav.cz/ , která nám dům vyklidila během jednoho dne

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 61)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.