MM reality zkušenosti

Úvodní stránka Fóra Reality MM reality zkušenosti

  • Toto téma obsahuje celkem 60 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 61)
  • Autor
    Příspěvky
  • #64929
    admin
    Správce

    Já jsem z toho tedy stres neměla, já věděla hned že prodej domu přenechám nějaké realitce, a se svou komunikací a nabídkou mi nejlépe sedělo právě Mm Reality, a ty to zvládli levou zadní, já vlastně jen podepisovala.

    #64930
    admin
    Správce

    Přesně, byty které jsou k pronájmu bez realitky jsou buď rujny, nebo jsou ceny tak přestřelené že se spíš vyplatí dát jednorázově provizi a bydlet si v pěkném bytě, mě se právě povedlo přes mm reality najít byt kde cena není nijak vysoká a byt je ve velmi dobrém stavu po rekonstrukci.

    #64931
    admin
    Správce

    Ono je někdy holt lepší nechat to na někom kdo se v tom víc vyzná, sice za to člověk zaplatí, ale má to aspoň zase rychle z krku, prodej našeho domu se přes mm reality zprostředkoval velmi pohotově, takže jsme pak mohli řešit už jen své bydlení.

    #64932
    admin
    Správce

    U nás to taky bylo o tom že jsme chtěli prodat rychle, ale chtěl jsem si nechat výhradní právo na výběr nového majitele, takže to to trochu protahovalo, ale na potřetí makléř přivedl manželský pár který mi seděl a plácli jsme si.

    #64933
    admin
    Správce

    Takhle jsme hledali byt pro dceru, chtěla se osamostatnit. Chtěli jsme nějakou pěknou garsonku a menším nájmem aby to v klidu finančně zvládla a makléř těmto požadavkům vyhověl, myslím si že se jí žije dobře.

    #64934
    admin
    Správce

    Taky jsme to pro syna udělali stejně, s tím že jsem mu zaplatili provizi a on si sám platil kauci a tak, naštěstí jsme ho dobře naučili jak si šetřit takže to bydlení sám zvládá dobře, i když jednou za čas přijde a objedná si nějaké jídlo s sebou 😀 ale byteček si zařídil pěkně, makléř z mm realit našel garsonku která byla dobře řešená takže tam může mít postel i takový menší gauč.

    #64935
    admin
    Správce

    S makléřem z M&M Reality mám teď čerstvé zkušenosti, kdy jsme chtěli v tomto období co nejrychleji prodat nemovitost abychom se finančně zahojili, a povedlo se, jeho servis byl velmi dobrý.

    #64936
    admin
    Správce

    Nám se zase v tuhle dobu povedlo dost rychle najít nájemníka, je super že makléř z mm nám i dokázal zajistit všechny ty roušky a rukavice abychom se s ním mohli v klidu setkat a na všem se domluvit.

    #64937
    admin
    Správce

    přesně, taky se spíš přizpůsoboval makléř z mm nám, bydleli jsme v Liberci a chtěli byt v Praze a dojíždět se nám každý týden nechtělo, takže jsme komunikovali hlavně přes telefon a když jsme pak přijeli tak si na nás rezervoval půl dne aby s námi všechno pořešil, tenhle přístup jsme si cenili.

    #64938
    admin
    Správce

    Jo nám se s nimi v tomhle období taky dobře pracovalo, hlavně kvůli tomu že já neměl ponětí jaký opatření se při prohlídkách musí splňovat a podobně.

    #64939
    admin
    Správce

    Asi tak, já taky nevěděl jak hledat nájemníka v době pandemie, ale makléř se o to postaral naštěstí beze mě, prohlídky si dělal po vlastní ose, takže pro mě to byla aspoň velká úspora času a s momentálním nájemcem jsem moc spokojen.

    #64940
    admin
    Správce

    No upřímně, já bych ani nevěděl jak ho hledat kdyby pandemie nebyla, já jsem nájemníka hledal poprvé, nevěděl jsem ani jak sestavit inzerát takže jsem to s radostí přenechal makléři z téhle realitky taky, aspoň jsem to měl bez práce, a nájemník je v pohodě.

    #64941
    admin
    Správce

    Byli jsme spokojeni s makléřem z téhle realitky, dokázal najít nájemníka i v karanténě, díky které to asi měl složitější s prohlídkami.

    #64942
    admin
    Správce

    Stejná zkušenost, komunikace s realitním makléřem z této realitní kanceláře byla na výbornou.

    #64943
    admin
    Správce

    stejná zkušenosti, makléře jsem si chválil hlavně z důvodu komunikace, všechno řešil pohotově a o všem co se na bytě dělo jsme věděli hned za tepla.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 61)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.