Textil v ložnici

Úvodní stránka Fóra Bytový textil Textil v ložnici

  • Toto téma obsahuje celkem 55 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 9 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 56)
  • Autor
    Příspěvky
  • #25283
    admin
    Správce

    Já mám bavlněné povlečení a povlečení z mirkoplyše, oboje jsem objednávala na povlikej.cz. Pro mě je lepší teda ten mikroplyš, je hřejivý a v zimě je to super. :))

    #25284
    admin
    Správce

    Dobrý den, kde by jste mi doporučovali zakoupit matrace? A jaké? Chtěla bych našim udělat radost a pořídit si pořádné matrace, ty naše jsou šílené a ničí nám záda. Rádi bychom si i za kvalitu připlatili. Máme v plánu si pořídit i novou postel. Budu ráda za každé doporučení a vaše zkušenosti.

    #25285
    admin
    Správce

    Ahoj volali mi z firmy Machala o sjednání prezentace u nás doma a jejich odborný zástupce přijel na předem domluvenou schůzku k nám do domácnosti. V první řadě mi předal dárek ( přikrývku ) za uspořádání tohoto setkání. Mělí jsme možnost si zboží osobně odzkoušet . Prezentace je vedena formou rozhovoru, měla jsem velice dobrý pocit! .

    #25286
    admin
    Správce

    ahoj jé to zní opravdu dobře, tak že to není to vnucování, jak všichni známe, ale spše informativní prezentace? To se mi líbí, dá se i že bych sama sebe navrhla jako hostitelku, nebo jak to chodí?

    #25287
    admin
    Správce
    #25288
    admin
    Správce

    Dobrý den a jak dlouho prezentace u Vás doma trvala? Zní to opravdu moc zajímavě, určitě bych to také zkusila a dozvěděla se o zdravém spánku.

    #25289
    admin
    Správce

    Nazdárek u nás jsme to docela natáhli a prezentace trvala asi tři hodinky, ale už dlouho jsem se takto nepobavila, kdy paní byla úžasná, dozvěděla jsem se tolik zajímavých věcí. A dostala jsem přikrývku jako hostitelka, kterou mám moc ráda, pod ní ležím kolikrát a dívám se na televizi, je to moc fajn.

    #25290
    admin
    Správce

    Ahoj máte zkušenosti s tím to homeparty.machala.cz pokud ano, tak jaké? A co by jste mi k tomu mohli říci bližšího?

    #25291
    admin
    Správce

    ahoj a jak Vás vybrali jako hostitelku? Určitě bych moc ráda, také byla hostitelkou, zrovna sháníme matrace, tak by bylo prýma, něco i vědět nového a nebo si je přímo od nich koupit, co si myslíte? Vy jste si od nich kupovali něco? Nebo musela jste si něco koupit? A jak dlouho trvala předváděčka?

    #25292
    admin
    Správce

    ahoj taky mě kontaktovali, teď jsem právě koukala na jejich stránky homeparty.machala.cz a také mě to zaujalo, na spoustu stránkách jsou přijatelné recenze, jsem ráda, že mi nikdo nic nebude vnucovat.

    #25294
    admin
    Správce

    Ahojky byla jsem velice protivná už jenom při slově předváděčka, protože když jsem byla na pár předváděček, všude nám všechno vnucovali a až to bylo protivné, proto když mi zavolali od jejich firmy byla jsem velice protivná, ale nakonec jsem souhlasila a byla jsem spokojená s jejich prezentací, nic mi nevnucovali ikdyž jsem si nic nekoupila a mohla jsem si vše vyzkoušet.

    #25295
    admin
    Správce

    Taky dávám radši přednost dekám i polštářům z Ikea a nebo z Jysku. Jinak doporučuju povlečení Matějovský. Je to opravdu kvalitka 🙂

    #25296
    admin
    Správce

    Já můžu doporučit ceske-matrace.cz jde o českou kvalitu a najdete tam opravdu všechno co se matrací týče. My jsme tam s přítelem dokonce vychytali akci 1+1 matrace zdarma 🙂 a to se vyplatí.

    #25297
    admin
    Správce

    Dobrý den, dnes proběhla u nás doma prezentace výrobků spol. Machala panem Furmanem.Osobně jsem absolvovala dost různých předváděček, vysavač, hrnce atd. Ani jediná nejde co do kultivovanosti, neagresivitě a velké sympatičnosti srovnávat, nikdy jsem se necítila tak uvolněně.Touto akcí získali chodící pozitivní reklamu v podobě mně, mé sestry a sousedky.

    #25298
    admin
    Správce

    Dobrý den dnes mi zavolala telefonistka od firmy Machala a domluvili jsme se na čtvrtek ve čtyři hodiny odpoledne. Mám z toho obavy, co bych měla očekávat. Co si myslíte?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 56)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.