Textil v ložnici

Úvodní stránka Fóra Bytový textil Textil v ložnici

  • Toto téma obsahuje celkem 55 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 9 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 46. až 56. (celkem z 56)
  • Autor
    Příspěvky
  • #25313
    admin
    Správce

    Ahoj nemusíte se ničeho bát, záleží jen a jen na Vás já jsem byla z předváděcí akce od firmy Machala mile překvapena, přešla k nám paní, hned jsme se spřátelili ve všem,co jsme potřebovali nám poradila, uplně jsem koukala, jak všemu rozuměla a bleskově odpovídala na naše dotazy a kolik zajímavých věcí jsem se dozvěděla, super bylo i t, že nakonci jsem si mohla vše vyzkoušet.

    #25314
    admin
    Správce

    Nazdárek, tyjo taky se Vám musím přiznat, moje nejlepší kamarádka dělala hostitelku, nevěděla jsem prvně, co mám očekávat, ale nakonec mě překecala a tak jsme s přítelem přišli, rozhodně jsme nelitovali. Když jsem viděla Lídu, jako hostitelku, tak opravdu mě to zaujalo, ráda dostává veliké dárky. Pokud by jsme si vybrali doma matraci v pohodlí domova bylo by to skvělé, škoda, že to takto nefubguje všude!

    #25315
    admin
    Správce

    Nazdárek tak jsem narazila na tuto diskuzi a nikdy jsem neslyšela o tom, že by se doma pořádala prezentace o výrobcích od firmy Machala, ale musím uznat, že to opravdu zní velice dobře. Jak to funguje? A jak dlouho to trvá?

    #25316
    admin
    Správce

    Nazdárek moje tchýně zase něco super vymyslela, představte si, že ná domluvila prezentaci u nás doma od firm Machala, znáte jí?

    #25317
    admin
    Správce

    ahoj i já jsem měla u této firmy prezentaci a byla jsem více než spokojena! Nikdy před tím jsem nikdy podobného nevyzkoušela!

    #25318
    admin
    Správce

    Dobrý den, našla jsem si na internetu toto homeparty.machala.cz co o tom víte? Nebo co by jste mi k tomu mohli říci?

    #25319
    admin
    Správce

    ahoj taky s němi mám úžasnou zkušenost a od nich přikrývka, co jsem dostala jako dárek je přímo luxusní, nemohu si jí vynachválit!

    #25320
    admin
    Správce

    ahoj tak jste měli pravdu opravdu nám ta prezentace spíše přinesla spoustu nových užitečných informací. Nikdy jsem nic podobného nezažila, kdy já jako hostitelka dostala dárek, sousedka se dobře pobavila, všichni jsme byli spokojeni.

    #25321
    admin
    Správce

    Já spím pod peřinou s peří podle mě není nad to, pokud teda nejste alergik. Ale mám samozřejmě už novou – prošívanou s prachovým peřím značky Tempur, koupila jsem ji tady http://www.prospanek.cz/tempur-fit-classic-standard-stredne-hrejiva-prikryvka, ta přikrývka nějakým způsobem reguluje vlhkost a tak a musím říct že už se co pod ní spím nikdy v noci nevzbudím celá spocená takže nějako to prostě funguje 🙂

    #25322
    admin
    Správce

    Ahoj já jsem hodně váhala, ale prezentace u nás proběhla včera a měli jste všichni pravdu, bylo to moc fajn! Určitě přeji této firmě více spokojených zákazníků.

    #25323
    admin
    Správce

    Nazdárek zatím pouze uvažujeme nad koupí matrací do dětského pokoje, zatím si nemůžeme vybrat, zaujala mě ta homeparty od firmy Machala, moc ráda bych to vyzkoušela.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 46. až 56. (celkem z 56)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.