Textil v ložnici

Úvodní stránka Fóra Bytový textil Textil v ložnici

  • Toto téma obsahuje celkem 55 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 9 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 56)
  • Autor
    Příspěvky
  • #25299
    admin
    Správce

    Ahoj chci se zeptat, jestli už někdo z vás měl doma http://homeparty.machala.cz/? Narazila jsem na tuto stránku na různých diskuzí.

    #25300
    admin
    Správce

    Týjo už jsem ji vyhodila a pořídla jsem si s z dutého vlákna 🙂 bo jsem alergik, takže to byla jasná volba no (;)

    přikrývku jsem našla tady:

    http://www.bavlna.cz/prikryvky-z-duteho-vlakna/

    už byla i praná a ztm je v pohodě 🙂

    #25301
    admin
    Správce

    Ahoj před malou chvílí skončila homeparty u nás doma a já velice ráda vyjadřuji velkou pochvalu paní, která to vydržela s našemi chlapami a vše proběhlo báječně.

    #25302
    admin
    Správce

    Dobrý den, před týdnem nás navštívil obchodní zástupce pan ing. Aleš Zima. Chtěla bych mu ještě jednou za velmi příjemnou a poučnou prezentaci firmy a hlavně velice zajímavých výrobků, nikdy bych nevěřila tomu, že to zaujme i manžela. Výrobky nás velice zaujali, určitě zavítám do této firmy před Vánoci a nechme si něco od nich nadělit pod stromeček!

    #25293
    admin
    Správce

    ahoj já jsem se také obávala toho s čím příjdou, ale nakonec jsem byla více než spokojena, nic nám nikdo nevnucoval. Pán byl machr ve svém oboru vše nám vysvětlil a ukázal, co by jak měla být.

    #25303
    admin
    Správce

    Nazdárek včera jsem zaslechla na zastávce, jak se baví dvě paní o předváděcí akci na matrace, která probíhala u některé doma. Víte o čem mluví? Bylo mi blbé, aby si mysleli

    #25304
    admin
    Správce

    Dobrý den, já vím o čam se nejspíše bavili a chápu, že jste jim nechtěla skákat do řeči, je to předváděcí akce s prezentací k firmě a o zdravém spánku, mě se to moc líbilo mohla jsem si paj vše vyzkoušet a ošahat a to v pohodlí svého domova a myslím si, že by se to mohlo i Vákm moc líbit.

    #25305
    admin
    Správce

    Ahoj kdo tu máte zkušenosti s firmou Machala? Mému manželi volali skrz homeparty, on je tak trošku natvrdlý. Tak si toho tolik nepamtuje…

    #25306
    admin
    Správce

    Dobrý den já jsem byla spokojena s touto prezentací, byl u nás i naše známá a tolik jsme se nasmáli a co jsme si všechno probrali, pán co zastupoval tuto společnost byl skvělý, jelikož nám řekl vše, na naše dotazy odpovídal a nebyl vůbec protivnej tím, že by mi něco vnucoval, tomu tak vůbec nebylo.

    #25307
    admin
    Správce

    ahoj já též doporučuji, moc jsem se nasmála paní byla skvělá, bylo vidět, že všemu rozumí a není tu jenom od toho, aby nás do něčeho vnutila, ale aby nás seznámila a ukázala rozdíli a co bychom měli udělat pro lepší spánek.

    #25308
    admin
    Správce

    ahoj my jsme byli velice spokojeni s předváděčkou od firmy Machala a vše ohledně zdravého spánku. Pan podal perfektní výklad, byl velmi příjemný a dokázal, že v tomto oboru je profesionál, nikdy jsem nic podobného neabsolvovala, Firmě Machala přejeme víc takových báječných zaměstnanců a spokojených zákazníků, jako je naše rodina.

    #25309
    admin
    Správce

    Ahoj já bych Vám určitě doporučovala na předváděcí akci od Machali, mají užasný přístup k zákazníkům, se vším mi pomohla, jelikož už nějaký čas jsem měla problémy s bolestí zad a zjistila jsem, že to mám z naší šílené matraci.

    #25310
    admin
    Správce

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak dlouho trvala Home party? Měla bych o to zájem..Jak jste se k tomu dostali?

    #25311
    admin
    Správce

    ahoj já jsem dostala jako dárek krásnou přikrývku, chtěla bych moc poděkovat, za krásnou prezentaci! Velice mě okouzlily jejich zboží.

    #25312
    admin
    Správce

    Dobrý den, zavolala mi telefonistka od fimry Machala, máte s němi zkušenosti? Měla bych s němi mít schůzku a začínám se obát toho, co od toho očekávat. Ale zase na druhou stranu mě velice zujala nabídka toho, že bych byla hostitelkou a mohla bych si spoustu věcí vyzkoušet a taky dostanu dáreček, pokud pozvu nějaké sousedy, určitě se to bude paní Morávkové líbit.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 56)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.